SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • XIAOMI
  • REDMI NOTE 7
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do REDMI NOTE 7

(ilość produktów: 4)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 203.75 zł
Brutto 250.61 zł
Brutto B2B200.38 zł

Procesor Qualcomm® Snapdragon™ 660 gwarantuje dobrą wydajność urządzenia. Dzięki temu można w pełni korzystać z możliwości, jakie daje telefon. Obsługuje technologię Qualcomm®️ Quick Charge™️ 4, która pozwala na sprawne ładowanie urządzenia, byś zawsze pozostał w kontakcie ze światem. Pojemna bateria wystarczy na cały dzień użytkowania. Panel dotykowy Oryginalny Xiaomi REDMI NOTE 7 jest odpowiednio czuły, co zwiększa komfort korzystania z telefonu, także w trakcie zabieganego dnia. 

Wyświetlacze Oryginalne Xiaomi REDMI NOTE 7

Xiaomi REDMI NOTE 7 wyświetlacz oryginalny o rozmiarze 6,3". Współczynnik proporcji 19,5:9 sprawia, że użytkownik może cieszyć się z wysokiej jakości ekranu, który otacza jedynie cienka ramka, nieco szersza z góry i dołu.  Rozdzielczość 2340 x 1080 FHD+ 409 PPI zapewnia komfortowe oglądanie seriali i filmów, a także przeglądanie portali czy zdjęć w galerii. W razie uszkodzenia wyświetlacz Oryginalny REDMI NOTE 7 z powodzeniem można wymienić na nowy. W tym celu należy udać się do profesjonalnego serwisu, który dokona sprawnej naprawy i zamontuje nowy podzespół. Oryginalny panel dotykowy REDMI NOTE 7 gwarantuje sprawne działanie urządzenia oraz likwidowanie nieprawidłowych reakcji na przesuwanie palcem po ekranie, martwe piksele czy kolorowe paski. Nowy ekran z pewnością posłuży przez długi czas, a klient nie będzie musiał zmieniać urządzenia na nowe. 

Xiaomi REDMI NOTE 7 wyświetlacz oryginalny

Wyświetlacze Oryginalne Xiaomi REDMI NOTE 7 zamówisz za pośrednictwem naszego sklepu w czterech kolorach ramek – czarnej, białej, niebieskiej i czerwonej. Są dopasowane kolorystycznie do poszczególnych odcieni obudowy, dzięki czemu wymiana jest kompleksowa i niemalże niezauważalna przez ludzkie oko. Jako firma z doświadczeniem, współpracujemy z klientami biznesowymi, którzy nie chcą zamrażać środków czy magazynować komponentów. Załóż konto i uzyskaj dostęp do atrakcyjnego programu lojalnościowego oraz rabatów za staż. Z naszej oferty mogą skorzystać również klienci indywidualni, którzy hobbystycznie zajmują się naprawą smartfonów. Szereg przydatnych akcesoriów kupisz w naszym sklepie!

Strona wygenerowana w 0.728 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję