SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 14

Części i akcesoria do APPLE IPHONE 14

(69 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Obecnie smartfony stały się nieodłącznym elementem życia praktycznie każdego. Ich wykorzystanie jest bardzo różnorodne – od komunikacji z innymi przez korzystanie z internetu, aż po prowadzenie biznesu. Jednym z najpopularniejszych producentów smartfonów na świecie jest firma Apple, która praktycznie każdego roku wypuszcza na rynek nowy model iPhone. Smartfony jak każde urządzenie, ulegają eksploatacji i wymagają naprawy. W tej kategorii znajdziesz akcesoria do iPhone 14 i części serwisowe, które pozwolą wykonać zlecenia i poszerzyć ofertę punktu GSM.

Akcesoria i części zamienne do iPhone 14

iPhone 14 posiada zaawansowany system dwóch aparatów: główny 12 MP oraz ultraszerokokątny, dzięki czemu świetnie sprawdza się do nagrywania i fotografowania. W trakcie eksploatacji baterie do iPhone 14 mogą tracić swoją moc, dlatego zachodzi konieczność ich wymiany na nowy podzespół. Równie częstą usterką jest rozbity wyświetlacz. Niesprawny ekran uniemożliwia korzystanie ze sprzętu dlatego wizyta w serwisie jest koniecznością. Oryginalne wyświetlacze do iPhone 14 lub wysokiej klasy zamienniki gwarantują użytkownikowi wygodne i sprawne korzystanie ze smartfonu bez utraty danych. Wymiana jest również bardziej atrakcyjna cenowo niż zakup nowego telefonu.

Akcesoria do iPhone 14

Trudno przechowywać na niewielkiej przestrzeni komponenty do wszystkich modeli iPhone lub smartfonów innych marek, dlatego wysyłkę realizujemy codziennie, a na terenie Warszawy dostarczamy nawet tego samego dnia. Wśród akcesoriów na wyposażeniu powinny znaleźć się praktyczne szkła ochronne do iPhone 14. Warto poinformować klienta o możliwości zabezpieczenia szybki oraz zaoferować usługę jej naklejenia. Wiele osób w punktach serwisowych oraz sklepach GSM szuka praktycznego i solidnego etui, które zwiększy odporność urządzenia na uszkodzenia mechaniczne czy zarysowania obudowy. Wszystkie potrzebne części serwisowe do iPhone 14 możesz z powodzeniem zamówić w jednej paczce. Warto nawiązać dłuższą współpracę!

Strona wygenerowana w 0.622 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję