SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • Y7 2019
  • Wyświetlacze

Wyświetlacze do Y7 2019

(ilość produktów: 5)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Smartfon to urządzenie, bez którego większość osób nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania. Intensywna eksploatacja sprawia, że są one narażone na awarie i uszkodzenia. Czasami wystarczy chwila, by urządzenie wpadło do wody czy upadło na twardą powierzchnię. Konsekwencją jest trwałe uszkodzenie szybki, ekranu i panelu dotykowego, przez co użytkowanie telefonu jest niemożliwe. W tej kategorii znajdziesz wyświetlacze Huawei Y7 2019 dedykowane temu modelowi popularnej marki. Dzięki sprawnej wymianie w serwisie będziesz mógł ponownie korzystać ze wszystkich funkcjonalności urządzenia. Oferujemy wyświetlacze Huawei Y7 2019 w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu koszt usługi nie będzie przewyższał wartości samego telefonu.

Wyświetlacze Huawei Y7 2019

Wyświetlacz Y7 jest fabrycznie nowym podzespołem. Cechuje się dobrymi parametrami, dlatego komfort użytkowania z pewnością nie zmaleje. Żywe kolory i brak martwych punktów sprawią, że korzystanie z telefonu ponownie będzie przyjemne. Płynne działanie i odpowiednio szybka reakcja na dotknięcie ekranu gwarantuje panel dotykowy do Huawei Y7 2019. Podejmując współpracę z naszą firmą, zyskujesz pewność, że otrzymasz odpowiedniej jakości, w pełni sprawny ekran. Dzięki szeregowi udogodnień zaoszczędzisz zarówno pieniądze, jak i czas na poszukiwaniach produktu. Wyświetlacz Huawei to komponent, który z powodzeniem zamówisz bez wychodzenia z domu!

Wyświetlacz Huawei Y7 2019

Wyświetlacz Huawei Y7 2019 mogą kupić osoby prywatne, które hobbystycznie zajmują się naprawą urządzeń. Dla klientów biznesowych przygotowaliśmy ciekawy program lojalnościowy oraz szereg rabatów. Warto założyć konto, które ułatwi proces realizacji zamówień, a także w razie konieczności zwrotu towarów. Wyświetlacz dotykowy Huawei Y7 2019, a także inne produkty wysyłamy nawet tego samego dnia. Dzięki temu nie musisz mrozić pieniędzy czy składować podzespoły w magazynie. Zamów potrzebne komponenty już teraz! Poznaj ofertę i zyskaj zaufanego partnera w biznesie. 

Strona wygenerowana w 0.872 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję