SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P30 PRO
  • Części Serwisowe Oryginalne

Części Serwisowe Oryginalne do P30 PRO

(ilość produktów: 58)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Oryginalne części serwisowe do Huawei P30 Pro

Smartfony Huawei z serii P z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród użytkowników urządzeń mobilnych w Polsce. Atrakcyjny, minimalistyczny design i zaawansowane parametry sprawiają, że telefony chińskiego producenta skutecznie mogą rywalizować z wieloma modelami od Apple czy Samsung. Jednymi z najchętniej kupowanych smartfonów z serii P do dziś są flagowe „trzydziestki”, które na rynku zadebiutowały w pierwszym kwartale 2019 roku.

Huawei P30 Pro to rozbudowana wersja standardowej „trzydziestki”. Telefon ten do dziś robi wrażenie za sprawą fantastycznych parametrów: aparatu głównego 40 Mpx, ośmiordzeniowego procesora HiSilicon Kirin 980 i 6,47-calowego wyświetlacza w jakości Full HD. Trzeba jednak pamiętać, że tak jak inne telefony, P30 Pro również może ulec uszkodzeniu. W takiej sytuacji niezbędne są oryginalne części serwisowe do Huawei P30 Pro.

Oryginalne wyświetlacze LCD do Huawei P30 Pro

W asortymencie naszej internetowej hurtowni GSMOK można znaleźć wiele zewnętrznych, oryginalnych części serwisowych do Huawei P30 Pro. Oferujemy między innymi oryginalne wyświetlacze LCD do Huawei P30 Pro, które najbardziej narażone są na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Można je u nas kupić w komplecie z panelem dotykowym, ramką i baterią.

Oryginalne klapki baterii do Huawei P30 Pro

Posiadacze tego modelu oraz właściciele serwisów naprawczych znajdą u nas też tylne elementy obudowy. Posiadamy wysokiej jakości oryginalne klapki baterii do Huawei P30 Pro, które doskonale zastąpią fabrycznie zamontowane elementy w przypadku ich uszkodzenia lub zużycia.

 

Strona wygenerowana w 1.234 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję