SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 6S PLUS
  • Części serwisowe do telefonów

Części serwisowe do APPLE IPHONE 6S PLUS

(ilość produktów: 44)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się szeroki wybór najwyższej jakości części serwisowych do Apple iPhone 6S Plus, które są niezbędne podczas naprawy różnego rodzaju usterek jednego z wiodących producentów smartfonów na świecie. Dzięki nim każdy telefon komórkowy tej marki może zostać w mgnieniu oka przywrócony do pełnej sprawności przy niewielkim nakładzie środków finansowych, gdyż wszystkie z oferowanych części do serwisowania iPhone 6S Plus są dostępne w atrakcyjnej cenie. Do najczęściej wybieranych i cieszących się największą popularnością i zainteresowaniem należą między innymi anteny Wi-Fi, gąbki złączy taśmy i wyświetlacza, kamery, podświetlenie LCD, ramki przedniej kamery, szybki aparatu, taśmy flex, układy scalone, sygnału i ładowania, zestawy blaszek, śrubki, głośniki, buzzery przyciski boczne czy też szufladki karty SIM. Wszystkie z elementów wyróżniają się najwyższą jakością, niezawodnością i precyzyjnym wykonaniem,z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, a także atrakcyjną ceną. Zapraszamy już dziś do złożenia zamówienia i skorzystania z ekspresowej dostawy na wskazany adres!

Niezawodne części do serwisowania Apple iPhone 6S Plus

Kompletując ofertę naszego sklepu zwracamy uwagę na detale, dzięki czemu klienci mogą mieć pewność, że wszystkie z prezentowanych w tej kategorii części do serwisowania Apple iPhone 6S Plus spełnią wszelkie oczekiwania i potrzeby współczesnych serwisantów, stawiających przede wszystkim na wysoką jakość i niezawodność. Każdy element został wykonany z najwyższej klasy materiałów i surowców, które w połączeniu gwarantują wysoką wytrzymałość, trwałość i odporność na uszkodzenia. Pozwala to dać nam pewność, że wymienione części serwisowe posłużą przez długi czas i umożliwią wykonanie nawet bardzo skomplikowanych napraw. Posiadanie ich na wyposażeniu swojego serwisu gwarantuje świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Najważniejsze i najpopularniejsze części do serwisowania Apple iPhone 6S Plus

Do najpopularniejszych części do serwisowania Apple iPhone 6S Plus należą między innymi taśmy flex z przyciskiem Home, które są przeznaczone do podłączenia różnego rodzaju części i stanowią tym samym niezbędny element każdego telefonu. Są dostępne w kilku kolorach do wyboru, dzięki czemu można z łatwością dopasować wariant do danego odcienia telefonu. Ponadto oferujemy również szybki aparatu i kamery, które są najczęściej narażone na uszkodzenia na skutek upadku smartfona z dużej wysokości na twarde podłoże. Do części równie podatnych na wystąpienie awarii należą przyciski boczne, przeznaczone między innymi do zmiany głośności, które są często eksploatowane, dlatego mogą niedługo po zakupie odmówić posłuszeństwa. Ich zaletą jest znakomite dopasowanie do tego modelu smartfona, co zapewnia wzorową kompatybilność.

Ponadto wśród części do serwisowania Apple iPhone 6S Plus można także wymienić taśmy klejące przeznaczone do montażu baterii czy wyświetlacza, które należą do niezastąpionych elementów podczas napraw wymienionych części. Właściciele tego modelu telefonu bardzo często zgłaszają się do serwisu w celu wymiany zgubionej szufladki na karty SIM, które również są dostępne w naszej ofercie.

Sklep internetowy GSMOK.PL – idealne miejsce dla serwisantów GSM

Nasz sklep internetowy GSMOK.PL to idealne miejsce dla serwisantów, którzy od lat specjalizują się w naprawie najpopularniejszych smartfonów. Każda część serwisowa do Apple iPhone 6S Plus pochodzi od renomowanych producentów, dzięki czemu stanowi doskonałą inwestycję, która szybko się zwróci. Działamy na rynku już od 2003 roku i gwarantujemy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie, szybką wysyłkę wybranego asortymentu oraz fachową pomoc na każdym etapie zamówienia. Firma kurierska odwiedza nas dwukrotnie w ciągu dnia, dlatego na terenie Warszawy zapewniamy dostawę jeszcze w tym samym dniu roboczym.

Strona wygenerowana w 1.026 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję