SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 12 PRO
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do IPHONE 12 PRO

(ilość produktów: 5)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Szkła hartowane do iPhone 12 Pro

Nie ma żadnego zaskoczenia w tym, że iPhone 12 Pro to jeden z najpopularniejszych smartfonów przełomu 2020 i 2021 roku. Za ten fantastyczny model trzeba jednak sporo zapłacić, dlatego lepiej od razu wyposażyć go w niezbędne akcesoria ochronne, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego GSMOK. Z pewnością najważniejszą rolę odgrywają tu szkła hartowane do iPhone 12 Pro.

Każdy posiadacz smartfonu doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że czasem wystarczy tylko chwila nieuwagi, by telefon upadł na ziemię lub uderzył o twardą powierzchnię, a jego ekran pokrył się pajęczyną nieestetycznych pęknięć i zarysowań. To właśnie dlatego warto zainwestować w szkła hartowane iPhone 12 Pro, które zwiększą odporność wyświetlacza na uszkodzenia mechaniczne.

Szkła hartowane iPhone 12 Pro – skuteczna ochrona Twojego telefonu

Dlaczego warto kupić oferowane przez nas szkła hartowane do iPhone 12 Pro? W naszej hurtowni internetowej posiadamy wyłącznie najlepsze części i akcesoria do smartfonów, które są rekomendowane nie tylko przez naszych klientów, ale także przez właścicieli serwisów GSM. Dzięki temu masz pewność, że wybierasz produkty, które bezproblemowo będą spełniały swoje funkcje. Cechują się one twardością na poziomie 9H, co oznacza, bardzo dużą wytrzymałość na zarysowania w czasie codziennego użytkowania. Dodatkowo, w naszym internetowym sklepie GSMOK znajdziesz także wysokiej jakości szkła hartowane iPhone 12 Pro do szybki tylnego aparatu.

Strona wygenerowana w 1.034 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję