SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Pozostałe

(3368 prod.)
Sortuj
Marka / Model
Pokaż
Strona
z 34
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Czytniki kart SD do telefonów Samsung i inne oryginalne części

Powszechnie wiadomo, że współczesne smartfony należą do dość delikatnych urządzeń mobilnych. Producenci dokładają wszelkich starań, by kolejne modele były coraz lżejsze, cieńsze, a zarazem większe. Odbija się to niestety na ich wytrzymałości – dotyczy to zarówno modeli budżetowych, jak również wydawanych regularnie flagowców.

W dzisiejszych telefonach niemal wszystkie komponenty są narażone na uszkodzenia mechaniczne, awarie lub zużycie. Nieprzyjemne sytuacje mogą być efektem upadku telefonu na ziemię lub uderzenia nim o twardą powierzchnię, przypadkowego ściągnięcia niebezpiecznego oprogramowania lub po prostu naturalnego zużywania się poszczególnych części i elementów. Na szczęście obecnie dość łatwo można dostać odpowiednie części zamienne, takie jak szybki kamery, szufladki kart SIM czy czytniki kart SD do telefonów Samsung i innych.

Oryginalne szufladki kart SIM do telefonów Samsung

Wiele sklepów oferuje uniwersalne części serwisowe, które doskonale sprawdzają się jako zamienniki. W ofercie naszego sklepu GSMOK możesz jednak kupić oryginalne szufladki kart SIM do telefonów Samsung oraz pozostałe oryginalne części do popularnych smartfonów.

Szufladki kart SIM w telefonach Samsung, Sony i innych to bardzo delikatne elementy. Mogą one ulec uszkodzeniu na skutek nieprawidłowej obsługi urządzenia, gwałtownych wstrząsów czy upadku na ziemię. Z uwagi na to, że są to jednocześnie bardzo ważne komponenty smartfonu, lepiej jest kupować oryginalne szufladki kart SIM i czytnik kart SD do telefonów Samsung czy Sony. W naszym sklepie można też znaleźć oryginalne kamery do telefonów Samsung, buzzery czy kable antenowe.

Wysokiej jakości szybki kamery do telefonów Samsung

Komponenty wewnętrzne to bardzo często wyjątkowo delikatne części wewnętrzne, ale są przynajmniej chronione przez obudowę. Tego samego nie można powiedzieć o zewnętrznych częściach telefonu, dlatego bardzo często dochodzi do pęknięć i zarysowań przednich wyświetlaczy czy szybek kamery. Na szczęście w naszej ofercie można znaleźć także wysokiej jakości oryginalne szybki kamery do telefonów Samsung, które bez najmniejszych problemów zastąpią fabrycznie zamontowane komponenty.

Zakupy w GSMOK – oryginalne kamery do telefonów Samsung i inne komponenty

Dbamy o to, by klienci indywidualni i osoby prowadzące profesjonalne serwisy naprawcze mogły wybierać u nas z najlepszych części i akcesoriów. Dlatego oferujemy sprawdzone, oryginalne kamery do telefonów Samsung i Sony oraz inne komponenty, które nadają się do komfortowego i wieloletniego użytkowania. Oferowane przez nas szybki do kamery do telefonów Samsung, buzzery, szufladki do kart SIM i inne części serwisowe są polecane przez profesjonalne serwisy GSM, co jest najlepszym potwierdzeniem ich wysokiej jakości.

 

Kolor:

Stan:

Strona wygenerowana w 1.359 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję