SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P20 PRO
  • Części serwisowe do telefonów

Części serwisowe do HUAWEI P20 PRO

(ilość produktów: 12)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Powodem wizyty w serwisie może być zbita szybka w urządzeniu, ale również słabo działająca bateria czy problemy z głośnikami i przyciskami bocznymi. Tak naprawdę awarii może ulec każdy element telefonu. Dlatego też zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty naszego sklepu części serwisowe o mocno zróżnicowanej charakterystyce, które sprawdzają się przy dużych, jak i tych mniejszych pracach naprawczych, kiedy konieczna jest wymiana konkretnego elementu. W tej kategorii czekają na naszych klientów części serwisowe do Huawei P20 Pro, wiemy, że ten smartfon coraz częściej trafia do serwisów, wiele osób ma go od początku istnienia, czyli od 2018 roku. Po tylu latach użytkowania naturalnie mogą wystąpić usterki podzespołów, ale także uszkodzenia mechaniczne.

W sklepie GSMOK.PL przygotowaliśmy się na różne awarie sprzętowe. Nasza oferta obejmuje niewielkie elementy wewnętrzne, takie jak buzzer czy głośnik, ale również całe ramki w kolorach, jakie producent przygotował dla swoich klientów. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich możliwości, części serwisowe do Huawei P20 Pro czekają na wymagających właścicieli serwisów oraz samych użytkowników, którzy chcą, aby ich smartfon po naprawie działał bez zarzutu jeszcze przez długi czas.

Części serwisowe Huawei P20 Pro

Konieczna wymiana jednego z elementów smartfona marki Huawei? W takim razie zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty części serwisowych do P20 Pro. Obejmuje między innymi szybki LCD, gdy poprzednie zostały uszkodzone w trakcie użytkowania. Nie brak także taśm klejących do klapki baterii, jeżeli wymiana obejmuje samą baterię lub właśnie klapkę. Przygotowaliśmy szereg innych części serwisowych. Skupiamy się przede wszystkim na jakości wyrobów dostarczanych nam przez zaufanych producentów. Dzięki czemu klienci sklepu GSMOK.PL mają możliwość pracować na zamiennikach skutecznie zastępujących zużyte elementy.

Taśmy Flex do P20 Pro

W sklepie GSMOK.PL czekają na klientów taśmy Flex do modelu P20 Pro. To propozycje potrzebne serwisom, bo wymieniane są stosunkowo często. Zapewniamy między innymi taśmy z czujnikiem zbliżeniowym czy złączem ładowania. Nie brak także produktów stworzonych na potrzeby przycisków głośności czy wyłączania. Jesteśmy przekonani, że każdy serwisant znajdzie u nas wersję, której aktualnie potrzebuje do naprawy smartfona swojego klienta. Zachęcamy jednocześnie do sprawdzenia pozostałych części serwisowych do Huawei P20 Pro.

Ramki do P20 Pro w różnych kolorach

Asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje także ramki z klejem do LCD, które zostały przygotowane do montażu, zawierają wszelkie niezbędne taśmy i złącza, nie brak także taśm klejących. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy ramki w różnych wersjach kolorystycznych dopasowanych do konkretnego zabarwienia obudowy smartfona.

Niewielkie elementy podzespołów Huawei P20 Pro

W naszej ofercie klienci będą mogli skorzystać z możliwości zakupu niewielkich elementów podzespołów, które jednocześnie często są niezwykle ważnymi częściami serwisowymi do Huawei P20 Pro, zapewniającymi poprawną pracę samego urządzenia. Oferujemy złącza LCD oraz złącza systemowe, nie brak w naszym asortymencie szybek aparatu, głośników czy buzzerów. Szeroka oferta skierowana do serwisantów parających się naprawami smartfonów marki Huawei. Zapraszamy do składania zamówień!

Strona wygenerowana w 1.009 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję