SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • XIAOMI
  • REDMI NOTE 10

Części i akcesoria do XIAOMI REDMI NOTE 10

(27 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Seria smartfonów Xiaomi Redmi 10 wprowadzona na rynek w pierwszym kwartale 2021 roku doczekała się zarówno wersji podstawowej jak i PRO. Wciąż wielu użytkowników docenia te modele i chętnie z nich korzysta. W tej kategorii znajdziesz części serwisowe do Xiaomi Redmi Note 10, które pomogą przywrócić sprawność urządzenia po jego uszkodzeniu mechanicznym czy innej awarii. Dzięki dedykowanym, kompatybilnym podzespołom można zrealizować naprawę terminowo i z odpowiednią dokładnością. Oferujemy pasujące wyświetlacze do Redmi Note 10 o intensywnych kolorach, głębokich czerniach i doskonałym balansie bieli, które rozwiążą problem z zepsutym dotykiem, podświetleniem czy pajęczynką na ekranie. Z kolei baterie przedłużą żywotność urządzenia na jednym naładowaniu. Sprawdź, co jeszcze możemy zaoferować naszym klientom!

Odpowiednie części do telefonów Redmi Note 10

W naszym sklepie znajdziesz części do Redmi Note 10 takie jak głośnik do Note 10 4G, kamerę przednią lub tylną czy mikrofon. Oferujemy również płytkę ze złączem ładowania USB typ c, płytkę/taśmę flex do modeli Redmi Note 10 4G/10S, USB ze złączem ładowania, taśmy flex do wyświetlacza (również dla wersji 4G i 10 S), a także do płyty głównej. Serwisant może też wygodnie wymienić niedziałające przyciski głośności, dzięki wymianie taśmy flex do przycisków volume on/off. Wśród części do Redmi Note 10 i 10 PRO możesz znaleźć również moduł głośnika. W razie uszkodzenia aparatu, szybkę obiektywu także można wymienić. Sprawdź naszą pełną ofertę!

Dedykowane akcesoria do telefonów Redmi Note 10

Wielu klientów odwiedza serwisy czy punkty GSM w poszukiwaniu stylowego, jakościowego etui ochronnego czy szkła hartowanego. Odpowiednio dopasowane akcesoria do Redmi Note 10 skutecznie zapobiegają uszkodzeniom i pozwalają wydłużyć żywotność sprzętu. Warto więc zaoferować dodatkową usługę zabezpieczenia smartfonu w swoim serwisie! W naszej hurtowni znajdziesz dedykowane szkła oraz szereg innych akcesoriów, które pozwolą poszerzyć ofertę i jeszcze lepiej zadbać o potrzeby klienta. Skorzystaj z atrakcyjnych rabatów i załóż konto na naszej stronie!

Strona wygenerowana w 0.639 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję