SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • A105 GALAXY A10
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do A105 GALAXY A10

(ilość produktów: 1)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Smartfony są coraz droższe, a wraz z rosnącą ceną ich zakupu rośnie także koszt ich naprawy. Warto w swoim serwisie znaleźć miejsce dla szkieł hartowanych do A105 Galaxy A10, które w naszym sklepie oferujemy w korzystnej cenie. Wszystkie cechują się bardzo wysoką jakością wykonania i wszystkie, niezależnie od ich rodzaju czy też producenta, zapewnia znakomity poziom ochrony całego frontu Twojego telefonu. Przejrzyj koniecznie dostępne warianty i złóż zamówienie już dziś. Zapewniamy zawsze najlepszą obsługę kontrahentów w sieci oraz szybką wysyłkę i znakomite warunki cenowe, specjalnie dla naszych klientów. 

Chroń smartfona przed zarysowaniami i stłuczeniami

Podstawową cechą szkieł hartowanych do A105 Galaxy A10 jest ich wysoka twardość. Materiał ten został sklasyfikowany na poziom 9H w 10-stopniowej skali Mohsa, co czyni go bardzo trwałym, wytrzymałym surowcem. Tak wysoka twardość sprawia, że szkło jest w zasadzie całkowicie odporne na pojawienie się na jego powierzchni zarysowań wynikających z typowego użytkowania danego smartfona. Ma to duże znaczenie dla osób, które planują w pewnym momencie sprzedać swój telefon np. na rzecz innego, wówczas zachowanie jego gładkiego wyświetlacza ma ogromne znaczenie na wysokość ceny na rynku wtórnym.

Bardzo istotne jest także to, że smartfony mogą łatwo wypaść z kieszeni bądź torby, a ich uszkodzenia należą obecnie do bardzo kosztownych. Wymiana pękniętego wyświetlacza jest szczególnie droga, dlatego warto uniknąć tego typu zdarzeń. Szkła hartowane do A105 Galaxy A10 są bardzo sztywne i twarde, dlatego przejmują praktycznie całą energię podczas upadku telefonu i rozpraszają ją wyłącznie na swojej powierzchni. 

Więcej bezpieczeństwa przede wszystkim

Szkła hartowane do A105 Galaxy A10 mają tę przewagę nad foliami zabezpieczającymi, że znacznie łatwiej je poprawnie nakleić. Ich sztywna budowa sprawia, że pod powierzchnią szkła rzadko pojawiają się pęcherzyki powietrza, a dopasowanie go do tego modelu smartfona jest niezwykle prostą czynnością, gdyż można je z łatwością od niego odkleić w sytuacji, gdyby cokolwiek się nie udało. Mocny klej mimo swojej siły klejenia nie wpływa negatywnie na wyświetlacz, dlatego po jego odklejeniu na ekranie nie pozostają jakiekolwiek ślady, wżery i uszczerbki.

Istotne jest także to, że szkła hartowane do A105 Galaxy A10 nie wpływają w żaden sposób na użytkowanie smartfona. Mają gładką zewnętrzną powierzchnię, po której można z łatwością przesuwać palcem, a ich przezroczystość wynosząca prawie 100% powoduje, że ekran z założonym szkłem ma prawie identyczną jakość jak wyświetlacz bez jakiegokolwiek zabezpieczenia. Ponadto szkło nie wpływa na funkcje dotykowe.

Dlaczego warto kupować w sklepie GSMOK.pl?

Szkła hartowane do A105 Galaxy A10 dostępne w naszym sklepie GSMOK.pl cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród serwisów GSM, gdyż ten telefon marki Samsung jest obecnie jednym z najpopularniejszych wśród klientów. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że uszkodzenie jego wyświetlacza może wiązać się z bardzo dużymi kosztami, które mogą przewyższyć nawet połowę jego wartości w przypadku serwisów, które wysoko się cenią. Zamów już dziś szkła hartowane do A105 Galaxy A10 i skorzystaj z szybkiej dostawy oraz najlepszej obsługi klienta na krajowym rynku. Zapewniamy błyskawiczną dostawę - nawet tego samego dnia roboczego na terenie Warszawy, ponadto gwarantujemy pełne wsparcie przed- i pozakupowe, a nasi najlepsi specjaliści chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości na temat naszego asortymentu. Złóż zamówienie już dziś!

Strona wygenerowana w 1.684 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję