SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • MOTOROLA
  • MOTO G30
  • Wyświetlacze

Wyświetlacze do MOTO G30

(ilość produktów: 2)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

W tej kategorii produktowej znajdziesz sprawdzone wyświetlacze do Motoroli G30. Jest model z 2021 roku, ale dzięki temu, że ma bardzo wytrzymałą baterię o pojemności aż 5000 mAh i świetny aparat, użytkownicy nie chcą z niego zrezygnować. Jeśli doszło do uszkodzenia ekranu, warto zdecydować się na jego wymianę, by móc dalej korzystać z ulubionego modelu. Nowy wyświetlacz do Moto G30 już teraz dostępny jest w naszej hurtowni i to w bardzo korzystnej cenie – dzięki temu wykonasz naprawę w niskiej cenie, co na pewno doceni Twój klient lub pozwoli Ci zwiększyć zysk z realizacji zlecenia.

Wyświetlacze do Motoroli G30

Producenci smartfonów co chwila wypuszczają na rynek nowe modele, które posiadają jeszcze większy wyświetlacz. Współczesne smartfony od dawna nie mieszczą się już w jednej dłoni, dlatego tak łatwo się z nich wyślizgują i rozbijają na płycie chodnikowej, czy łazienkowej ceramice. Producenci utrudniają również samodzielne naprawy smartfonów, w nadziei, że użytkownicy po prostu kupią nowy. Wymiana wadliwych podzespołów w serwisie jest jednak znacznie bardziej oszczędna niż kupno nowego urządzenia. Wymieniając ekran Moto G30 ograniczasz również produkcję elektrośmieci.

Wyświetlacz do Moto G30

Decydując się na wyświetlacz Moto G30 z naszej oferty, dołożymy wszelkich starań, aby komponent, który otrzymasz, spełniał najwyższe wymagania jakościowe i standardy bezpieczeństwa. Każdy wyświetlacz jest testowany przed wysyłką, dodatkowo Moto G30 wyświetlacz zostanie dokładnie zabezpieczony, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu. Współpracę z naszą hurtownią internetową wybrało już wielu klientów biznesowych, którzy prowadzą swoje punkty GSM. Dołącz do grona zalogowanych użytkowników, dołącz do programu lojalnościowego, korzystaj z rabatów za staż i z możliwości negocjowania cen. Rozpocznij owocną, długofalową współpracę z zaufanym dostawcą. 

Strona wygenerowana w 0.359 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję