SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P20 LITE
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do P20 LITE

(ilość produktów: 2)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 9.75 zł
Brutto 11.99 zł
Brutto B2B3.69 zł
Netto 20.31 zł
Brutto 24.98 zł
Brutto B2B12.30 zł

Produkt
niedostępny

Odpowiednie zabezpieczenie smartfona może sprawić, że ten posłuży przez długie lata bez najmniejszego problemu. Dlatego też zachęcamy do stawiania na szkła hartowane do P20 Lite. Chcemy, aby serwisanci proponowali te elementy wszystkim użytkownikom tych urządzeń na przykład zaraz po wymianie wyświetlacza lub ekranu czy po innych pracach naprawczych. Dostępne w naszym sklepie internetowym szkła to najwyższej jakości produkty od cenionych, znanych dostawców. Gwarantujemy ich trwałość, solidność wykonania, ale również kompatybilność z konkretnym urządzeniem, w tym przypadku oczywiście z modelem P20 Lite. 

Cienkie, a jednak bardzo wytrzymałe szkła hartowane mogą sprawić, że ekran tak naprawdę nigdy nie ulegnie uszkodzeniom. Gdy samo szkło pęknie, możliwe będzie naklejenie kolejnego. Zachęcamy wszystkie serwisy GSM do proponowania klientom montażu szkła hartowanego na P20 Lite. Użytkownicy z pewnością będą wdzięczni za taką usługę. Chcemy podkreślić, że oferta naszego sklepu obejmuje propozycje nieco zróżnicowane pod kątem wykończenia, szkła różnią się od siebie, co pozwoli zdywersyfikować ofertę samych placówek serwisowych.

Szkła hartowane Huawei P20 Lite

Dostępne w naszym sklepie internetowym szkła hartowane to produkty skutecznie chroniące ekran przed zarysowaniami. Co więcej, części te absorbują również energię powstałą podczas uderzenia smartfona o twardą posadzkę. Co ważne, są idealnie przezroczyste więc korzystanie z urządzenia, na którym zostały naklejone, będzie komfortowe, a obraz na ekranie niezakłócony. Zapewniamy szkła hartowane Huawei P20 Lite w dwóch wydaniach od cenionych dostawców, którzy zawsze dokładają wszelkich starań do stworzenia niezawodnych produktów.

Szkła tradycyjne i 5D do Huawei P20 Lite

Nasza oferta obejmuje produkty tradycyjne, szkła o grubości 0,3 mm charakteryzujące się wysoką twardością 9H. To szkła hartowanego do Huawei P20 Lite pokryte powłoką oleofobową, która zapobiega przywieraniu brudu. Chcemy jednocześnie podkreślić, że nie brak w naszym sklepie propozycji 5D, które oprócz zabezpieczenia samego ekranu, gwarantują także ochronę newralgicznych miejsc na całym przednim panelu telefonu. Oczywiście obydwie propozycje przygotowane zostały do modelu P20 Lite, mają odpowiednie wycięcia na przykład na notch znajdujący się w górnej części ekranu.

Niezwykle cienkie i wytrzymałe szkła hartowane

Mimo tego, że propozycje, jakie oferujemy naszym klientom, są bardzo cienkie, wciąż oferują wysoką odporność na uszkodzenia. Zapewniają skuteczną ochronę, a przy tym nie wpływają negatywnie na czułość dotyku urządzenia. Wszystkie produkcje wykonane są w technologii antyodłamkowej; powłoka po pęknięciu wciąż będzie bezpieczna dla użytkownika. Gdy konieczne będzie usunięcie szkła hartowanego do Huawei P20 Lite na wyświetlaczu nie pozostanie żaden ślad. Oczywiście każdy zestaw oprócz szkła zawiera mokrą ściereczkę nasączoną alkoholem, którą trzeba użyć najpierw do odtłuszczenia ekranu i suchą do przetarcia wyświetlacza w drugiej kolejności.

GSMOK.PL – dlaczego warto na nas stawiać?

Zapewniamy szybką i bezpieczną dostawę zamówionych produktów, oferujemy naszym stałym klientom korzystny program lojalnościowy. Dbamy o to, aby wszelkie akcesoria i części serwisowe do Huawei P20 Lite i innych telefonów były wysyłane po wcześniejszym zapakowaniu i skutecznym zabezpieczeniu opakowania. Do dyspozycji klientów oddajemy oryginalne i nieoryginalne zamienniki, co pozwoli dać użytkownikowi wybór, gdy ten będzie chciał wymienić konkretny element na nowy. Zapraszamy do składania zamówień na szkła hartowane do P20 Lite!

Strona wygenerowana w 1.038 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję