SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P10 LITE
  • Części Serwisowe Oryginalne

Części Serwisowe Oryginalne do P10 LITE

(ilość produktów: 26)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Oryginalne części serwisowe do Huawei P10 Lite

Telefon Huawei P10 Lite miał premierę w drugim kwartale 2017 roku i z miejsca stał się jednym z najchętniej kupowanych smartfonów przełomu 2017 i 2018 roku. Nie ma w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę fakt, że poza atrakcyjną ceną ta nieco odchudzona wersja flagowej „dziesiątki” chińskie producenta oferowała interesujące parametry, bardzo dobry wyświetlacz 1080x1920 pikseli oraz aparat tylny 12Mpx.

Ten model od Huawei nawet dziś doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu, choć z uwagi na jego wiekowość oraz nieco słabsze niż w droższych modelach komponenty, jego poszczególne podzespoły są narażone na uszkodzenia i zużycie. W przypadku awarii nie musisz jednak kupować nowego telefonu – w naszym sklepie GSMOK znajdziesz oryginalne części serwisowe do Huawei P10 Lite.

Oryginalne panele dotykowe i wyświetlacze LCD

W ofercie naszej internetowej hurtowni posiadamy przede wszystkim elementy obudowy zewnętrznej, które są najbardziej narażone na uszkodzenia mechaniczne i pęknięcia w wyniku upadków i uderzeń o twardą powierzchnię. Można kupić u nas między innymi oryginalne panele dotykowe i wyświetlacze LCD, które znakomicie zastąpią fabrycznie zainstalowane elementy.

Obudowy i klapki baterii do Huawei P10 Lite w sklepie GSMOK

Uszkodzeniu mogą ulec nie tylko przednie komponenty, ale także tylne. Dlatego w asortymencie posiadamy również wysokiej jakości obudowy i klapki baterii do Huawei P10 Lite. Są to elementy w stu procentach sprawne, dzięki którym będziesz mógł się cieszyć ulubionym smartfonem przez kolejne lata.

 

Strona wygenerowana w 0.562 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję