SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE SE
  • Kable

Kable do IPHONE SE

(7 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Wśród wielu produktów dostępnych w sklepie GSMOK.PL znajdziesz między innym kable do iPhone SE, jednego z najlepiej ocenianych smartfonów marki Apple na rynku. Do produkcji tego modelu zastosowano najwyższej klasy materiały znane na rynku, dzięki czemu jest bardzo trwały i doskonale znosi próbę czasu. Właśnie z tego powodu warto wraz z nim używać wyłącznie najlepsze kable, które nie skrócą jego żywotności i będą odpowiednio pracować przez wiele lat od ich zakupu. Oferujemy szereg różnych kabli, różniących się sposobem połączenia, rodzajem złącza oraz długością samego przewodu. Wszystkie są korzystnie wycenione i pochodzą od najlepszych firm z całego świata, które się specjalizują w produkcji akcesoriów GSM, w tym także kabli iPhone SE

Jakie kable do iPhone SE warto kupić do swojego punktu GSM?

W każdym punkcie serwisowym warto mieć na miejscu jak największą ilość części serwisowych. Dzięki temu serwisant może od razu rozpocząć pracę nad danym egzemplarzem i skrócić czas do naprawy do niezbędnego minimum, np. kilku godzin. Tak szybka wymiana wyeksploatowanego lub niedziałającego elementu ma ogromne znaczenie dla firm, dla których liczy się dobry wizerunek w oczach konsumentów, którzy z pewnością wrócą do serwisu ponownie. Właśnie z tego względu zachęcamy do zakupu kabli do iPhone SE, które pasują również do wielu innych smartfonów giganta z Cupertino i stanowią jeden z najczęściej kupowanych akcesoriów na rynku. Firma Apple do ich produkcji stosuje dość niskiej jakości gumę, która bardzo szybko się zużywa.

Kable do iPhone SE dostępne w naszym sklepie różnią się między innymi przeznaczeniem. Podstawową różnicą pomiędzy nimi jest złącze. Oferujemy kable USB-C do USB-C, które są obecnie bardzo popularne w najnowszych komputerach przenośnych marki Apple, gdyż zapewniają bardzo szybki przesył danych bez utraty pakietów. Równie popularne są także standardowe i bardzo lubiane kable do iPhone SE zakończone z jednej strony złączem Lightning, a z drugiej USB. Można nimi ładować smartfona po podłączeniu do ładowarki, a także podłączyć je do komputera i przesyłać pliki ze stosunkowo dużą prędkością.

W kablach do iPhone SE liczy się jak najwyższa jakość wykonania

Kable do iPhone SE dostępne w naszym sklepie są uznawane na rynku za najlepiej wykonane. Przewody są znacznie trwalsze niż oryginalne i doskonale znoszą ich zwijanie oraz rozciąganie i zginanie, co ma szczególnie duże znaczenie podczas podróży, kiedy z reguły kable nosi się zwinięte bądź wrzucone luzem do plecaka. Tuż przy złączach znajdują się także dodatkowe wzmocnienia, które zmniejszają ryzyko przetarcia się przewodu w tych newralgicznych punktach. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż same złącza są bardzo precyzyjnie wykonane i doskonale pasują do gniazda w smartfonie i w komputerze lub ładowarce. Złącza niskiej jakości mogą pogorszyć jakość przesyłu danych, a także wpłynąć negatywnie na trwałość całego urządzenia, szczególnie wtedy, gdy są zbyt duże.

Wszystkie szczegóły mają ogromne znaczenie

Kable do iPhone SE dostępne w naszym sklepie zostały wyprodukowane przez firmy znane w środowisku GSM, które mają swoją wyspecjalizowaną komórkę kontroli jakości i na bieżąco analizują cały proces produkcyjny. Dzięki temu każdy klient otrzymuje produkt natychmiast gotowy do użycia, który doskonale pasuje do reszty urządzeń i nie wpływa negatywnie na ich trwałość oraz bezawaryjność. Zachęcamy do zakupu! Udzielamy rabatów, dysponujemy także programem lojalnościowym, dlatego zapraszamy do złożenia większego zamówienia.

Strona wygenerowana w 0.555 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję