SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • XIAOMI
  • REDMI 9C
  • Wyświetlacze

Wyświetlacze do REDMI 9C

(4 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Wyświetlacze Xiaomi REDMI 9C to wysokiej jakości części zamienne, które z powodzeniem zastąpią uszkodzone komponenty w smartfonach Twoich klientów. Każdy z nich został dokładnie przetestowany. Sprawdziliśmy ich prawidłowe reagowanie na dotyk, płynne działanie, a także wyświetlane kolory i kontrast. Dzięki temu możesz być pewien, że otrzymasz w pełni sprawny ekran oraz panel dotykowy Xiaomi REDMI 9C. Skorzystaj ze specjalnych cen dla klientów B2B oraz z błyskawicznej wysyłki. Ze współpracą z internetową hurtownią GSMOK wiąże się wiele benefitów. Sprawdź koniecznie!

Xiaomi REDMI 9C wyświetlacz

Współpraca z hurtownią GSMOK pozwoli Ci na bieżąco zamawiać niezbędne komponenty Zapewniamy odpowiednie zapakowanie produktu i błyskawiczną wysyłkę. Dzięki Temu wyświetlacz REDMI 9C szybko trafi w Twoje ręce i będziesz mógł rozpocząć realizację zlecenia od klienta. Koniec z  magazynowaniem produktów i zamrażaniem Twoich pieniędzy! Oferujemy specjalnie ceny dla właścicieli serwisów GSM oraz punktów naprawy smartfonów. Zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać z licznych benefitów w programie lojalnościowym, gdzie czekają dedykowane rabaty oraz promocje. Komplet: wyświetlacz oraz panel dotykowy REDMI 9C pozwoli Ci wymienić uszkodzony komponent i przywrócić pełną sprawność w smartfonie Twojego klienta. Podnieś jakość swoich usług razem z GSMOK!

Wyświetlacze Xiaomi REDMI 9C

Xiaomi REDMI 9C wyświetlacz LCD czarny z ramką lub bez zapewnia idealnie dopasowanie do telefonu. Z powodzeniem zastąpi uszkodzony komponent i przywróci pełną sprawność urządzeniu. Gwarantuje doskonałe odzwierciedlenie kolorów oraz kontrastu, a także płynną pracę i prawidłowe reagowanie na dotyk. W ofercie hurtowni GSMOK znajdziesz szeroki wybór części zamiennych do różnych modeli smartfonów. Każdemu klientowi przypisujemy dedykowanego opiekuna handlowego, który zadba o szybkie i bezproblemowe dostarczenie zamówienia prosto pod drzwi Twojego serwisu. Wyświetlacz Xiaomi Redmi 9C dostępny jest także dla klientów indywidualnych. Zalecamy jednak korzystanie z wiedzy i doświadczenia renomowanych serwisów GSM. Naprawa smartfona wymaga bowiem dużej precyzji ze względu na delikatne podzespoły urządzenia. 

Strona wygenerowana w 0.46 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję