Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • XIAOMI
  • REDMI 9C
  • Wyświetlacze

Wyświetlacze do REDMI 9C

(ilość produktów: 2)
SORTUJ
POKAŻ
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 130.08 zł
Brutto 159.99 zł
Brutto B2B126.99 zł
Netto 150.40 zł
Brutto 184.99 zł
Brutto B2B146.84 zł

Wyświetlacze Xiaomi REDMI 9C to wysokiej jakości części zamienne, które z powodzeniem zastąpią uszkodzone komponenty w smartfonach Twoich klientów. Każdy z nich został dokładnie przetestowany. Sprawdziliśmy ich prawidłowe reagowanie na dotyk, płynne działanie, a także wyświetlane kolory i kontrast. Dzięki temu możesz być pewien, że otrzymasz w pełni sprawny ekran oraz panel dotykowy Xiaomi REDMI 9C. Skorzystaj ze specjalnych cen dla klientów B2B oraz z błyskawicznej wysyłki. Ze współpracą z internetową hurtownią GSMOK wiąże się wiele benefitów. Sprawdź koniecznie!

Xiaomi REDMI 9C wyświetlacz

Współpraca z hurtownią GSMOK pozwoli Ci na bieżąco zamawiać niezbędne komponenty Zapewniamy odpowiednie zapakowanie produktu i błyskawiczną wysyłkę. Dzięki Temu wyświetlacz REDMI 9C szybko trafi w Twoje ręce i będziesz mógł rozpocząć realizację zlecenia od klienta. Koniec z  magazynowaniem produktów i zamrażaniem Twoich pieniędzy! Oferujemy specjalnie ceny dla właścicieli serwisów GSM oraz punktów naprawy smartfonów. Zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać z licznych benefitów w programie lojalnościowym, gdzie czekają dedykowane rabaty oraz promocje. Komplet: wyświetlacz oraz panel dotykowy REDMI 9C pozwoli Ci wymienić uszkodzony komponent i przywrócić pełną sprawność w smartfonie Twojego klienta. Podnieś jakość swoich usług razem z GSMOK!

Wyświetlacze Xiaomi REDMI 9C

Xiaomi REDMI 9C wyświetlacz LCD czarny z ramką lub bez zapewnia idealnie dopasowanie do telefonu. Z powodzeniem zastąpi uszkodzony komponent i przywróci pełną sprawność urządzeniu. Gwarantuje doskonałe odzwierciedlenie kolorów oraz kontrastu, a także płynną pracę i prawidłowe reagowanie na dotyk. W ofercie hurtowni GSMOK znajdziesz szeroki wybór części zamiennych do różnych modeli smartfonów. Każdemu klientowi przypisujemy dedykowanego opiekuna handlowego, który zadba o szybkie i bezproblemowe dostarczenie zamówienia prosto pod drzwi Twojego serwisu. Wyświetlacz Xiaomi Redmi 9C dostępny jest także dla klientów indywidualnych. Zalecamy jednak korzystanie z wiedzy i doświadczenia renomowanych serwisów GSM. Naprawa smartfona wymaga bowiem dużej precyzji ze względu na delikatne podzespoły urządzenia. 

Strona wygenerowana w 0.306 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję