SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Czytniki i Szufladki

(ilość produktów: 336 )
Sortuj
Marka / Model
Pokaż
Strona
z 4
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Złącza kart SIM do telefonów 

Karta SIM to element niezbędny w każdym telefonie komórkowym. Jest ona niewielkich rozmiarów modułem identyfikacji abonenta, wyposażonym w mikroprocesor oraz pamięć wewnętrzną o niewielkiej pojemności. Można na niej zapisywać kontakty oraz wiadomości SMS.  

Karty SIM umożliwiają zalogowanie się do sieci GSM. Bez aktywnej karty nie można wysyłać smsów, wykonywać połączeń głosowych oraz korzystać z internetu mobilnego. Zdarzają się jednak sytuacje, w których karta SIM nie daje oznak działania mimo że jest aktywna. Może to wskazywać na awarię złącza kart SIM w telefonie i konieczność jego wymiany. W naszej ofercie można znaleźć czytniki kart SIM do telefonów znanych producentów, takich jak Huawei, Apple, LG czy Samsung.  

Czytniki kart SIM do telefonów znanych producentów 

Uszkodzenie szufladki na karty SIM do telefonów jest jedną z najczęściej występujących awarii w dzisiejszych smartfonach. Czasem problemem są zabrudzenia, które dostają się do szufladki – wówczas wystarczy delikatne oczyszczenie czytnika. W niektórych przypadkach smartfon należy jednak oddać do naprawy. Wtedy może nie obyć się bez kupna zastępczych części serwisowych.  

Zdajemy sobie sprawę z tego, że awarie częściej zdarzają się w starszych urządzeniach mobilnych, które użytkowane są przez wiele lat. Dlatego w sklepie internetowym GSMOK posiadamy złącza kart SIM do telefonów nie tylko najnowszych, ale także tych, których produkcja rozpoczęła się już kilka lat temu. Oferujemy między innymi czytniki kart SIM do smartfonów Samsung z flagowej serii Galaxy, a także Sony Xperia, Xiaomi RedmiNote czy Apple iPhone.  

Szufladki na karty SIM do telefonów 

Nasz asortyment części serwisowych uzupełniają szufladki na karty SIM do telefonów. Czasem zdarza się, że na skutek zużycia lub naruszenia elementu, szufladki nie można precyzyjnie umieścić w szczelinie, przez co użytkowanie telefonu staje się niemożliwe. Jeżeli masz problem z szufladką do karty SIM do telefonu, zapoznaj się z naszą ofertą. Posiadamy  

szufladki do kart Nano SIM iMicro SIM między innymi do telefonów Samsung z serii Galaxy, iPhone’ów Apple, Huawei czy HTC.  

Oferta GSMOK – szufladki na karty Dual SIM do telefonów 

Dual SIM to rozwiązanie stosowane w coraz większej liczbie telefonów. Polega ono na tym, że jeden telefon może obsługiwać dwie karty SIM – wówczas użytkownik może aktywnie korzystać z obu kart lub przełączać się między nimi. Z tej opcji korzystają między innymi osoby, które wykorzystują jeden smartfon zarówno do celów służbowych, jak i prywatnych. Takie urządzenia mobilne korzystają z jednej szufladki na karty Dual SIM i zdarza się, że jej uszkodzenie uniemożliwia korzystanie z jednej lub z obu kart.  

W ofercie części serwisowych GSMOK można znaleźć szufladki na karty Dual SIM do telefonów, które często używane są przez biznesmenów, czyli iPhone’y Apple, smartfony Huawei oraz Sony. Wszystkie części serwisowe dostępne w naszym sklepie objęte są sześciomiesięczną gwarancją. W razie pytań i wątpliwości związanych z wyborem odpowiedniego urządzenia, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.  

 

Strona wygenerowana w 0.165 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję