SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Clear Jelly Case

(49 prod.)
Sortuj
Marka / Model
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Proste i skuteczne zabezpieczenie Twojego telefonu

Najprostszym sposobem na zabezpieczenie smartfona przed uszkodzeniami mechanicznymi, jest zastosowanie ochronnego etui. Wielu klientów sięga po nie bardzo chętnie ze względu na dodatkową możliwość personalizacji telefonu i nadania mu charakteru np. ulubionym kolorem na pokrowcu. Części użytkowników smartfonów jednak właśnie ze względów estetycznych rozwiązanie takie nie przekonuje. Niektórzy wolą zachować oryginalny wygląd telefonu i jego elegancję, nie zaś chować go pod plastikiem lub gumą w pokrowcu. Czy jeżeli również Ty należysz do tej grupy użytkowników, musisz ryzykować i pozostawiać swój telefon „nagi”, bez zabezpieczenia obudowy? Z pomocą przychodzi przezroczyste etui na telefon Goospery Jelly Case.

Przezroczyste etui na telefon Goospery Jelly Case

Etui Goospery Jelly Case to jeden z chętniej wybieranych rodzajów pokrowców przez użytkowników smartfonów. Charakterystyczny gumowy, wytrzymały materiał zdobył popularność i zyskał uznanie tysięcy właścicieli smartfonów. Ci z naszych czytelników, którzy kojarzą tę markę, wyobrażają sobie jednak prawdopodobnie wielokolorowe, gumowe modele pokrowców, co oznaczałoby wciąż niemal całkowite ukrycie telefonu w etui. Producent zadbał jednak również o tych użytkowników, którzy chcą wyeksponować elegancję swojego urządzenia i nie zakrywać go w żaden sposób. Z tego powodu powstało wyjątkowe, przezroczyste etui na telefon Goospery Jelly Case!

Oferujemy przezroczyste etui na telefon Goospery dla telefonów Samsung, iPhone, Huawei i Xiaomi. To prosta w zastosowaniu, charakterystyczna, gumowa nakładka, która zabezpieczy Twój telefon przed zarysowaniami, pęknięciami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Są to jednak modele przezroczyste, dzięki czemu nie musisz chować swojego telefonu przed oczami innych, aby miał on realne fizyczne zabezpieczenie. To doskonały wybór właśnie dla osób, które nie korzystały z etui ochronnych z takiego powodu, iż nie były przekonane do ich estetyki. W żadnym wypadku nie oznacza to też oczywiście niższej jakości ochrony – taki model pokrowca sprawdzi się w praktyce równie dobrze, jak etui kolorowe. Etui Goospery Jelly Case doskonale dopasowuje się do telefonu i przylega do jego powierzchni, gwarantując maksymalną ochronę. Wraz z upływem czasu nie odkształca się ani nie przyjmuje mało estetycznego, żółtego koloru. Oferujemy przezroczyste etui na telefon Goospery dla telefonów Samsung, iPhone, Huawei i Xiaomi dedykowane dla konkretnych modeli smartfonów. Oznacza to, że posiadają one też praktyczne wycięcia, pozwalające na swobodne korzystanie z przycisków telefonu, czy aparatu. Dostępne są pokrowce do dziesiątek modeli telefonów, więc bez problemu odnajdziesz takie, które pasować będzie na ten posiadany przez Ciebie.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz już dziś te wyjątkowe, nietuzinkowe etui Goospery Jelly Case na swój telefon. Jeśli cenisz prostotę i elegancję, a także szukasz skutecznego zabezpieczenia telefonu przed uszkodzeniami mechanicznymi, to jest to produkt odpowiedni właśnie dla Ciebie.

 

Kolor:

Producent:

Seria:

Strona wygenerowana w 0.114 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję