Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE SE
  • Wyświetlacze iPhone

Wyświetlacze do IPHONE SE

(ilość produktów: 2)
SORTUJ
POKAŻ

GSMOK to sklep internetowy oferujący atrakcyjne cenowo, a przy tym trwałe i idealnie dopasowane ekrany wymienne do smartfonów. Nasz asortyment jest skierowany zarówno do klientów indywidualnych, jak i hurtowych. Produkty dostępne na GSMOK.pl są objęte gwarancją. Do ich wykonania wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone, trwałe komponenty. Oferujemy m.in. wyświetlacz iPhone SE, który jest fabrycznie nowy i wyjątkowo funkcjonalny. Tafla każdego ekranu została dodatkowo zabezpieczona folią, która chroni ją przed zarysowaniami i pęknięciami.

Ekrany wymienne w ofercie GSMOK

Wśród najważniejszych cech naszych produktów trzeba wymienić przede wszystkim precyzję wykonania. Wszystkie modele są tworzone w oparciu o budowę konkretnego modelu, z zastosowaniem wyłącznie nowoczesnych technologii i sprawdzonych komponentów. Przed trafieniem do sprzedaży, każdy ekran iPhone SE przechodzi przez proces szczegółowej weryfikacji pod kątem uszkodzeń. W ten sposób nasi klienci mają pewność, że dostarczony towar będzie w pełni sprawny i zgodny z ich oczekiwaniami. Wszystkie modele są testowane także ze względu na dopasowanie do budowy konkretnego telefonu.

Szkło stosowane do produkcji jest trwałe, odporne na powstawanie rys i pęknięć. Za dobrą jakość odpowiada również wysokiej klasy matryca, dzięki której nie powstają przebarwienia i martwe piksele. Całość została dodatkowo zabezpieczona specjalną folią, wzmacniającą trwałość ekranu. Sam wyświetlacz zapewnia szeroki kąt widzenia i świetnie odwzorowuje kolory. Panel dotykowy jest bezproblemowy w użytkowaniu, gdyż reaguje nawet na lekki dotyk palca. Zestawy są produkowane z zachowaniem bardzo wysokiej precyzji.

Wyświetlacze iPhone SE – cena

Niewątpliwą zaletą naszej oferty jest niska cena. Koszt wyświetlacza różni się w zależności od zastosowanego panelu dotykowego i modelu smartfonu. Jednak każdy produkt, bez wyjątku, weryfikujemy pod kątem wymogów jakościowych. Zapewniamy tym samym jedne z najkorzystniejszych warunków zakupowych na rynku.

Produkty dostępne w Full-Setach

Wszystkie produkty z tej kategorii sprzedajemy w Full-Setach, czyli kompletach wyświetlacz + panel dotykowy. W zestawach znajduje się taśma Flex, która umożliwia samodzielne podpięcie ekranu do płyty głównej telefonu. Można skorzystać również z usługi wymiany dostępnej w naszej ofercie. Każdy towar jest oklejony plombami, które są zdejmowane dopiero przez klienta. Na produktach znajdują się także kody kreskowe pozwalające na łatwiejszą identyfikację modelu ekranu, w razie wystąpienia ewentualnych uchybień. Wyświetlacze są objęte okresem gwarancyjnym i podlegają 14-dniowemu prawu zwrotu.

Strona wygenerowana w 0.577 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję