SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE SE
  • Wyświetlacze iPhone

Wyświetlacze do IPHONE SE

(ilość produktów: 2)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Nawet jeśli obchodzisz się ze swoim telefonem niezwykle ostrożnie, to nawet wtedy może zdarzyć się, że zwyczajnie wyślizgnie Ci się on z dłoni. W takiej sytuacji upadek z wysokości na twarde podłoże może skończyć się rozbitym wyświetlaczem. Co w takiej sytuacji? Pozostaje tylko jego wymiana w profesjonalnym serwisie. 

Wyświetlacze iPhone SE

Zakup wyświetlacza do smartfona wcale nie jest tak prosty, jak mogłoby się wydawać, głównie ze względu na dużą liczbę ekranów, których nie da się polecić. W naszym sklepie wybór jest znacznie łatwiejszy. Dysponujemy bowiem wyłącznie wyselekcjonowanymi i dobrze zaprojektowanymi ekranami, którym ciężko cokolwiek zarzucić. Dostępne wyświetlacze iPhone SE występują jako modele w typie zamienników, które zostały wyprodukowane przez firmy trzecie. Niezależnie od wyboru, w naszym sklepie GSMOK.PL zapewniamy najlepszą obsługę w sieci, dlatego z chęcią pomożemy jeszcze przed dokonaniem zakupu.

Wyświetlacze iPhone SE – jakość przede wszystkim

Gigant z Cupertino w modelu iPhone SE postawił na wyświetlacz w sprawdzonej technologii LCD o rozdzielczości Retina 1136 x 640 pikseli. Ekran ten charakteryzuje się dobrą liczbą pikseli na cal (326 PPI) i niewielkim poborem prądu, dzięki czemu idealnie pasuje do charakteru tego telefonu. Warto zauważyć, że marka Apple nie uznaje żadnych półśrodków i kompromisów, dlatego w modelu SE zastosowała ekran o dobrej reputacji, który rzadko ulega rozległym uszkodzeniom.

iPhone SE ma wyświetlacz, który zajmuje w zasadzie cały jego front, a na jego awaryjność w głównej mierze sposób użytkowania. Zazwyczaj podstawową przyczyną wymiany ekranu w tym modelu telefonu jest jego upuszczenie na twarde podłoże frontem do dołu. Wielu klientów skarży się także na miękką szybkę wyświetlacza, wskutek czego na jego powierzchni pojawia się wiele zarysowań oraz uszkodzeń wynikających z użytkowania. Warto wówczas wymienić wyświetlacz w iPhone SE na nowy i odzyskać radość z jego użytkowania.

Trwałe i pewne wyświetlacze do iPhone SE

W naszym sklepie dostępne są przeróżne zamienniki wyświetlacze iPhone SE. Ich wysoka jasność gwarantuje dobrą widoczność ciemnych detali także w pełnym słońcu, a kontrast zapewnia duże różnice między ciemnymi a jasnymi obrazami wyświetlanymi na ekranie. W naszej firmie GSMOK.PL stawiamy wyłącznie na produkty pochodzące od pewnych producentów oraz odnowione przez prawdziwych profesjonalistów. Dlatego też wszystkie przechodzą rygorystyczne testy w laboratorium producenta lub w siedzibie naszej firmy i to tuż przed wysyłką.

iPhone SE – wyświetlacze kupuj ze sprawdzonych źródeł

Jako firma GSMOK.PL istniejemy na rynku już od wielu lat i corocznie wprowadzamy do naszej oferty coraz lepsze, nowsze i bardziej dopracowane rozwiązania. Wszystkie wyświetlacze do iPhone’ów SE dostępne w ofercie GSMOK.PL są korzystnie wycenione i wyglądają doskonale po montażu, a wymiary zgodne z oryginałem gwarantują także łatwą instalację (w przypadku zamienników). Nasi klienci doceniają także nasze starania względem czasu dostawy. Pracownik firmy kurierskiej odwiedza nas aż dwukrotnie w ciągu dnia, dzięki czemu zapewniamy błyskawiczną wysyłkę i dostarczenie towaru do adresata. Dbamy także o relację na linii biznesowej, dlatego oferujemy naszym stałym klientom atrakcyjne rabaty i upusty.

Strona wygenerowana w 0.412 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję