Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 11 PRO
  • Wyświetlacze iPhone

Wyświetlacze do IPHONE 11 PRO

(ilość produktów: 3)
SORTUJ
POKAŻ
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 302.50 zł
Brutto 372.08 zł
Brutto B2B297.44 zł
Netto 552.50 zł
Brutto 679.58 zł
Brutto B2B543.44 zł
Netto 227.50 zł
Brutto 279.83 zł
Brutto B2B223.64 zł

W sklepie GSMOK.PL stawiamy wyłącznie na pewny i sprawdzony asortyment, w którym znajdziesz zawsze produkty godne zakupu i polecenia, a wśród nich także wyświetlacze iPhone 11 PRO. Wszystkie mają wysoką jakość i zostały wielokrotnie sprawdzone podczas ich produkcji (w nowych zamiennikach) oraz na etapie odnawiania (w modelach refabrykowanych). Każdy wariant znajduje się na osobnej podstronie, gdzie umieszczamy także szczegółowe zdjęcia, czasami także opis oraz dane techniczne, niezbędne do przeprowadzenia prawidłowego procesu montażu. Z chęcią także pomożemy w wyborze telefonicznie lub mailowo.

Wyświetlacze iPhone 11 PRO – świetna jakość, wysoka trwałość

iPhone 11 PRO ma wyświetlacz w technologii OLED Super Retina XDR, który dosłownie zachwycił klientów szczegółowością obrazu oraz jego nasyceniem. Rozdzielczość 2436 x 1125 pikseli przy przekątnej równej 5,8 cala zapewnia rekordowe zagęszczenie pikseli na cal (458 PPI), a jasność 800 nitów gwarantuje doskonałą widoczność nawet ciemnych obrazów podczas pełnego słońca.

Uszkodzenie wyświetlacza w iPhone 11 PRO jest przeważnie dla użytkowników tych telefonów bardzo dużym problemem, gdyż obawiają się między innymi wysokiej ceny naprawy oraz niepewnej jakości przyszłego wyświetlacza. Tak naprawdę jednak te obawy są zupełnie bezpodstawne. W naszym sklepie GSMOK.PL oferujemy wyłącznie takie ekrany, które z pewnością okażą się doskonałym wyborem w każdym przypadku. Oferujemy modele nowe i nieużywane, pochodzące od zewnętrznego producenta (zamienniki), a także warianty po procesie odnowienia (refabrykowane), które zostały wyprodukowane przez markę Apple i pochodzą z demontażu.

Dlaczego w iPhone 11 PRO wymienia się wyświetlacz?

Przeważnie w iPhone 11 PRO wyświetlacz wymienia się po jego uszkodzeniu. To dość kosztowny element, dlatego z reguły klienci odkładają proces naprawy na bliżej nieokreśloną przyszłość i nie wymieniają go ze względu na pojawienie się niewielkich zarysowań czy jednego, ledwo widocznego martwego piksela. Co ważne, ekran jest bardzo duży i zajmuje w zasadzie cały front smartfona, dlatego łatwo o jego uszkodzenie podczas upuszczenia telefonu np. na podłogę lub beton. Aby jednak wyświetlacz w iPhone 11 PRO spełnił wszelkie oczekiwania klienta, powinien pochodzić ze sprawdzonego źródła i mieć wysoką jakość wyświetlanego obrazu. To bardzo ważne z punktu widzenia użytkownika smartfona, który z pewnością zwróci uwagę na ten aspekt.

Sklep GSMOK.PL – Twój dostawca wyświetlaczy do iPHone 11 PRO

Nasz sklep GSMOK.PL od wielu lat zaoptruje większość punktów serwisujących smartfony w najlepsze narzędzia oraz podzespoły do praktycznie wszystkich smartfonów dostępnych na rynku. Cały asortyment dostępny w naszym sklepie charakteryzuje się wysoką jakością oraz niską ceną zakupu, gdyż doskonale wiemy, że klienci decydujący się na przeprowadzenie naprawy oczekują także korzystnej wyceny danej usługi. Wyświetlacze do iPhone 11 PRO dostarczamy do klientów tak szybko jak to możliwe, a pracownik wybranej firmy kurierskiej odwiedza nasz oddział aż dwukrotnie w ciągu dnia. Zapraszamy do zamówienia wyświetlacza iPhone 11 PRO już dziś!

Strona wygenerowana w 0.808 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję