SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 8
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do IPHONE 8

(ilość produktów: 6)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 7.50 zł
Brutto 9.23 zł
Brutto B2B7.38 zł
Netto 16.25 zł
Brutto 19.99 zł
Brutto B2B7.38 zł
Netto 20.31 zł
Brutto 24.98 zł
Brutto B2B12.30 zł
Netto 9.75 zł
Brutto 11.99 zł
Brutto B2B3.69 zł
Netto 16.25 zł
Brutto 19.99 zł
Brutto B2B7.38 zł

Produkt
niedostępny

Netto 20.31 zł
Brutto 24.98 zł
Brutto B2B12.30 zł

Produkt
niedostępny

Szkła hartowane – iPhone 8

Smartfony od Apple od wielu lat uchodzą za urządzenia mobilne cechujące się fantastycznym designem i najwyższą jakością wykonania. To właśnie dlatego wiele osób nadal korzysta nawet z tych nieco starszych modeli, takich jak iPhone 8. Flagowa „ósemka” miała premierę w trzecim kwartale 2017 roku, ale nadal doskonale sprawdza się podczas codziennego użytkowania. Warto jednak odpowiednio zadbać o swój ulubiony telefon i kupić niezbędne akcesoria ochronne, które można znaleźć w ofercie naszego sklepu internetowego GSMOK.

Chyba każdemu użytkownikowi telefonów komórkowych zdarzyło się choć raz upuścić smartfon lub przypadkowo uderzyć nim o twardą powierzchnię. Współczesne modele to w większości urządzenia dość delikatne, dlatego tego typu wypadki często kończą się pęknięciami i zarysowaniami wyświetlacza. Aby zwiększyć odporność swojego telefonu w takich sytuacjach, zainwestuj w nasze wysokojakościowe szkła hartowane do iPhone 8.

Kup szkła hartowane do iPhone 8 w sklepie internetowym GSMOK

Oferowane przez nas szkła hartowane iPhone 8 należą do najbardziej wytrzymałych modeli dostępnych na rynku. Cechują się one wytrzymałością na poziomie 9H, a ponadto mają optymalną grubość 0,3mm, która z jednej strony zapewnia profesjonalną ochronę, a z drugiej – gwarantuje maksymalny komfort użytkowania telefonu. Co więcej, proponowane przez nas szkła hartowane do iPhone 8 są idealnie przezroczyste przez co nie zniekształcają w jakikolwiek sposób wyświetlanych na ekranie kolorów. Zapoznaj się z naszą ofertą i kup akcesoria idealne do swojego telefonu!

Strona wygenerowana w 4.182 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję