SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 6
  • Części serwisowe do telefonów

Części serwisowe do APPLE IPHONE 6

(ilość produktów: 41)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Smartfony marki Apple, jak każdego innego producenta na rynku, ulegają awarii. Wtedy użytkownik oddaje swój sprzęt do profesjonalnego serwisu, który, aby wykonać naprawę, potrzebuje odpowiednich części serwisowych. W naszym sklepie nie brak propozycji skrojonych na miarę modelu iPhone 6. Zapewniamy wysokiej jakości, niezawodne części zamienne, które następnie trafią do używanych smartfonów. Przygotowaliśmy wiele rozwiązań do wyboru, aby nasi klienci mogli skupić się na swojej pracy, a nie wyszukiwaniu niewielkich, często mało popularnych częściach serwisowych do iPhone 6.

Zapewniamy między innymi blaszki kamer i buzzery, ale to tylko przykłady spośród wielu dostępnych w sklepie GSMOK.PL części serwisowych. Nasza oferta obejmuje elementy stworzone przez cenionych, znanych nam i zaufanych dostawców. To przekłada się na pewność zakupu dla naszych klientów. Stworzyliśmy ofertę pełną niezastąpionych części serwisowych do iPhone 6. Mamy nadzieję, że każdy właściciel serwisu GSM znajdzie u nas produkt, jakiego aktualnie potrzebuje.

Części serwisowe do Apple iPhone 6 

Wysoka jakość wykonania, pełna sprawność i kompatybilność z urządzeniami marki Apple. Części serwisowe do iPhone 6 czekają na wszystkich naszych klientów! Zapewniamy głośniki, kleje OCA z taśmą i plastrem czy komplety blaszek wraz z antenami. Wszystko, co niezbędne do prawidłowej pracy urządzenia. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci placówek serwisowych i sklepów GSM często przychodzą do tych miejsc z różnymi awariami swoich urządzeń. Chcemy, aby każdy profesjonalny zakład mógł uporać się z nawet rzadko występującą usterką! Stąd w ofercie nawet niewielkie części takie jak membrana przycisku Home! Z pewnością każdy znajdzie w tej kategorii coś, co będzie niezbędne podczas prac naprawczych.

Wewnętrzne części do iPhone 6 

Oferta sklepu GSMOK.PL obejmuje także szereg wewnętrznych części serwisowych do Apple iPhone 6. Można tutaj wymienić układy LCD czy układy scalone wraz z produkcjami stworzonymi do prawidłowego ładowania baterii. Przygotowane przez specjalistów, kompatybilne z urządzeniem i idealnie do niego pasujące produkty najwyższej jakości. Gwarantujemy naszym klientom również możliwość zakupu złączy panelu dotykowego, samych kamer głównych czy mikrofonów. Chcemy, aby smartfony użytkowników pracowały bez zarzutu.

Elementy wyświetlacza do smartfonów iPhone 6

Wszyscy właściciele serwisów GSM i sklepów elektronicznych z elementami smartfonów znajdą u nas części serwisowe do iPhone 6 obejmujące wyświetlacz. Będą to na przykład złącza LCD i układy IC LCD – niezbędne do prawidłowej pracy ekranu, a często ulegają awariom przy uszkodzeniach mechanicznych samego wyświetlacza. Oferujemy naszym klientom również szybki LCD z ramką w różnych kolorach. Nie zabrakło szybek z klejem OCA i filtrem polaryzującym dla łatwości montażu i wygodniejszego użytkowania. Zapewniamy folie ochronne na wyświetlacze i same wyświetlacze LCD.

Taśmy Flex i szybki aparatu

Przy wymianie obudowy najczęściej wymienia się również szybkę aparatu tylnego, która także ulega uszkodzeniu. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy produkty stworzone przez cenionych producentów, przygotowane w różnych kolorach, między innymi rose gold, złotym czy czarnym. Oferta sklepu GSMOK.PL obejmuje taśmy Flex do różnych części urządzenia to na przykład taśmy do przycisku On/Off, do anteny Wi-Fi czy do przycisku home w kolorze złotym, ale również białym. Zapraszamy do składania zamówień!

Strona wygenerowana w 0.687 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję