Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 8 PLUS
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do IPHONE 8 PLUS

(ilość produktów: 3)
SORTUJ
POKAŻ
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 20.31 zł
Brutto 24.98 zł
Brutto B2B12.30 zł
Netto 20.31 zł
Brutto 24.98 zł
Brutto B2B12.30 zł
Netto 9.75 zł
Brutto 11.99 zł
Brutto B2B3.69 zł

Szkła hartowane – iPhone 8 Plus

Jesteś posiadaczem iPhone 8 Plus? Mimo tego, że ten model na rynku zadebiutował w trzecim kwartale 2017 roku, w dalszym ciągu cieszy się on dużą popularnością wśród użytkowników urządzeń mobilnych. I nie ma w tym nic dziwnego, bo wyposażono go w bardzo atrakcyjne podzespoły, które nawet dzisiaj robią duże wrażenie. Warto jednak zadbać o swój ulubiony telefon i zakupić do niego wysokiej jakości akcesoria ochronne, które poprawią jego wytrzymałość podczas codziennego użytkowania.

W naszym sklepie internetowym GSMOK znajdziesz między innymi wysokojakościowe szkła hartowane do iPhone 8 Plus w atrakcyjnej cenie, które stanowią profesjonalne zabezpieczenie wyświetlacza. W szkło hartowane do iPhone 8 Plus warto zainwestować szczególnie wtedy, gdy telefon często przechowujesz w plecaku, torebce lub kieszeniach razem z innymi przedmiotami.

Zobacz najlepsze szkła hartowane do iPhone 8 Plus w GSMOK

Akcesoria ochronne, które można znaleźć w naszym asortymencie, od wielu lat cieszą się dużym uznaniem wśród użytkowników urządzeń mobilnych. Są one również polecane przez właścicieli profesjonalnych serwisów GSM. Proponowane przez nas szkła hartowane iPhone 8 Plus mają optymalną grubość 0,3 mm i cechują się wytrzymałością na poziomie 9H, co oznacza, że w codziennym użytkowaniu znacząco poprawiają odporność wyświetlacza na zarysowania. Co więcej, wyposażono je w powłokę antyodłamkową, która zapobiega rozsypywaniu się szkła w przypadku ewentualnego zbicia.

Strona wygenerowana w 0.456 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję