SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 8 PLUS
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do IPHONE 8 PLUS

(2 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Szkła hartowane – iPhone 8 Plus

Jesteś posiadaczem iPhone 8 Plus? Mimo tego, że ten model na rynku zadebiutował w trzecim kwartale 2017 roku, w dalszym ciągu cieszy się on dużą popularnością wśród użytkowników urządzeń mobilnych. I nie ma w tym nic dziwnego, bo wyposażono go w bardzo atrakcyjne podzespoły, które nawet dzisiaj robią duże wrażenie. Warto jednak zadbać o swój ulubiony telefon i zakupić do niego wysokiej jakości akcesoria ochronne, które poprawią jego wytrzymałość podczas codziennego użytkowania.

W naszym sklepie internetowym GSMOK znajdziesz między innymi wysokojakościowe szkła hartowane do iPhone 8 Plus w atrakcyjnej cenie, które stanowią profesjonalne zabezpieczenie wyświetlacza. W szkło hartowane do iPhone 8 Plus warto zainwestować szczególnie wtedy, gdy telefon często przechowujesz w plecaku, torebce lub kieszeniach razem z innymi przedmiotami.

Zobacz najlepsze szkła hartowane do iPhone 8 Plus w GSMOK

Akcesoria ochronne, które można znaleźć w naszym asortymencie, od wielu lat cieszą się dużym uznaniem wśród użytkowników urządzeń mobilnych. Są one również polecane przez właścicieli profesjonalnych serwisów GSM. Proponowane przez nas szkła hartowane iPhone 8 Plus mają optymalną grubość 0,3 mm i cechują się wytrzymałością na poziomie 9H, co oznacza, że w codziennym użytkowaniu znacząco poprawiają odporność wyświetlacza na zarysowania. Co więcej, wyposażono je w powłokę antyodłamkową, która zapobiega rozsypywaniu się szkła w przypadku ewentualnego zbicia.

Strona wygenerowana w 0.934 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję