SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE XS
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do IPHONE XS

(ilość produktów: 4)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Nasz sklep GSMOK.PL istnieje nieprzerwanie od 2003 roku wyznaczając trendy na rynku części zamiennych oraz akcesoriów w branży GSM. Codziennie wprowadzamy do naszej oferty nowe i zmodyfikowane produkty, które z pewnością stanowią optymalny zakup w swojej kategorii cenowej. Warto wśród nich wyróżnić szkła hartowane do iPhone XS, przeznaczone dla wymagających osób, które cenią sobie bezpieczeństwo urządzeń oraz ich trwałość i odporność na skutki standardowego użytkowania. Przejrzyj wszystkie dostępne warianty i złóż zamówienie jeszcze dziś!

Dlaczego szkło hartowane do iPhone XS to doskonały wybór?

Jeszcze do niedawna najpopularniejszym sposobem ochrony wyświetlacza każdego smartfona była folia ochronna. Niestety miała ona bardzo wiele wad, przez które nie spełniała poprawnie swoich funkcji. Była bardzo miękka, wskutek czego nie chroniła w żadnym stopniu przed głębszymi zarysowaniami, a jej porowata powierzchnia zewnętrzna negatywnie wpływała na komfort obsługi smartfona dotykowego, gdyż hamowała ruch palca po wyświetlaczu. Szkła hartowane do iPhone XS oraz wszystkich innych smartfonów znajdujących się na rynku skutecznie zabezpieczają w zasadzie cały front wybranego telefonu w najwyższym możliwym stopniu i zwiększa wygodę jego użytkowania.

Szkło po procesie hartowania odznacza się parametrem twardości 9H w 10-stopniowej skali Mohsa. Oznacza to, iż szkło hartowane nie powinno się rysować przez metale oraz tworzywa sztuczne przy odpowiednim nacisku. To jednak nie wszystko. Szkło hartowane do iPhone XS może także w pewnym stopniu chronić wyświetlacz przed stłuczeniem. Upadek smartfona z dużej wysokości zazwyczaj kończy się stłuczeniem ekranu lub pojawieniem się na jego powierzchni wielu mikropęknięć. Szkło hartowane jest bardzo sztywne i twarde, dlatego przejmuje praktycznie całą energię kinetyczną powstałą podczas uderzenia smartfonem o podłogę i nie przekazuje jej dalej w większości przypadków.

Wysoki komfort, niska cena - szkła hartowane do iPhone XS ze sklepu GSMOK.PL to świetny wybór

Wśród wielu zalet szkła hartowanego do iPhone XS warto także wymienić komfort użytkowania. Szkła są w pełni gładkie, a ich powierzchnia podczas użytkowania smartfona nie stawia żadnego oporu dla palca. Co więcej, szkło jest praktycznie całkowicie przezroczyste, dlatego nie zmniejsza jasności wyświetlacza i nie wpływa w żadnym stopniu na jakość wyświetlanego obrazu, w tym na jego szczegółowość oraz liczbę barw i kontrast. Warto także wiedzieć, że szkła hartowane do iPhone XS są bardzo cienkie - ich grubość z reguły nie przekracza 0,3 mm. Dzięki temu nie zwiększa się w zauważalny sposób także grubość całego telefonu. Szkło bardzo łatwo się nakleja, a bezpieczny klej nie pozostawia po sobie żadnych niebezpiecznych pozostałości, gdyż nie wchodzi w reakcję z samym wyświetlaczem. 

Strona wygenerowana w 0.609 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję