SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Kable

(129 prod.)
Sortuj
Marka / Model
Pokaż
Strona
z 2
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Kabel USB do Twojego telefonu

Kable USB są uniwersalnym wyposażeniem, które wykorzystujemy w wielu urządzeniach elektronicznych, również smartfonach. To prosty sposób na połączenie urządzeń ze sobą lub też naładowanie baterii jednego z nich, gdy nie masz możliwości podłączenia bezpośrednio do prądu. Kable tego typu są często dołączane do smartfona podczas zakupu, w związku z czym masz dostęp do wyposażenia dopasowanego technicznie do Twojego sprzętu, pochodzącego bezpośrednio od producenta. Nie zawsze jednak są one na wyposażeniu telefonu. Wówczas możesz dokupić je osobno, jeśli chcesz mieć możliwość wykorzystania połączenia USB przy pomocy kabla. Poza tym, jest to drobne wyposażenie, więc bardzo łatwo po prostu je zgubić lub zniszczyć. To także sytuacje, gdy odpowiednim wyjściem okaże się dokupienie kabla USB do posiadanego telefonu. Podczas zakupu powstaje często jednak jeszcze jeden dylemat – jaki kabel powinieneś wybrać? Niektórzy z naszych klientów obawiają się, że bez technicznej wiedzy i znajomości tematu nie będą w stanie samodzielnie wybrać odpowiednich akcesoriów do posiadanego smartfona. Dopasowanie go jest o tyle ważne, iż niewłaściwe dobranie może skutkować nie tylko tym, że kabel nie będzie działać, ale iż nawet może stać się dla Twojego telefonu zagrożeniem. Co powinieneś więc zrobić, chcąc sięgnąć po wyposażenie przystosowane do technicznych możliwości Twojego sprzętu? Odpowiedzią na to pytanie będą oryginalne kable USB do telefonów Samsung, Huawei, czy iPhone z oferty naszej hurtowni internetowej. Zobacz szczegóły i dobierz z łatwością odpowiedni kabel do swojego telefonu komórkowego.

Oryginalne kable USB Huawei, Samsung, iPhone

Oferujemy oryginalne kable USB do telefonów Samsung, Huawei, iPhone oraz innych producentów. Dla użytkownika oznacza to, że ma dostęp do oryginalnego wyposażenia od producenta swojego telefonu. Możesz po prostu wybrać kabel do konkretnego modelu urządzenia, bez konieczności zwracania uwagi na kwestie techniczne, jak byłoby to w przypadku zakupu zamiennika. Nie musisz obawiać się też o jakość wyposażenia, ponieważ wybierając akcesoria oryginalne, masz pewność, że posłużą Ci one przez długi czas i sprawdzą się podczas pracy. Zaletą wyboru oryginalnych kabli jest też ich wygląd. Design poszczególnego wyposażenia jest doskonale dopracowany i dopasowany do samego telefonu. Jeśli chcesz mieć wygodną możliwość ładowania swojego smartfona za pomocą USB, czy też transmisji danych pomiędzy różnymi urządzeniami, to będzie to wybór, jakiego z pewnością nie pożałujesz. Kable dostępne są również w różnych długościach, abyś miał zawsze możliwość komfortowego skorzystania z nich i nie musiał zmagać się z problemem zbyt krótkiego przewodu.

Zobacz, jakie wyposażenie może zaproponować Ci nasza hurtownia internetowa i wybierz wszystko, czego potrzebujesz do wygodnego korzystania ze swojego telefonu i innych urządzeń elektronicznych na co dzień. Skorzystaj z atrakcyjnych cen, szerokiej oferty wyposażenia i profesjonalnej pomocy naszych specjalistów.

 

Kolor:

Producent:

Długość kabla:

Rodzaj transmisji:

Typ złącza:

Strona wygenerowana w 0.145 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję