SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • XIAOMI
  • REDMI NOTE 8T
  • Wyświetlacze

Wyświetlacze do REDMI NOTE 8T

(4 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Producent zadbał o design urządzenia - obudowa składa się z dwóch warstw szkła 2,5D odpornego na zarysowania. Ekran i tył łączy ze sobą minimalistyczna, aluminiowa ramka, dzięki czemu konstrukcja prezentuje się elegancko  i symetrycznie. Model Redmi Note 8T posiada zaawansowany moduł obiektywów, na który składają się cztery wydajne aparaty, a także wysokiej jakości, umieszczony na środku ekranu aparat do selfie. Dzięki nim uwiecznisz każdy moment. Za szybką pracę odpowiada procesor Snapdragon 665, a długie użytkowanie zapewnia pojemna bateria. Na szczególną uwagę zasługuje również wyświetlacz REDMI NOTE 8T. Zachwyca szczegółowym obrazem i wysoką rozdzielczością, co z pewnością docenią miłośnicy gier i fani seriali. 

Wyświetlacze Xiaomi REDMI NOTE 8T

Xiaomi REDMI NOTE 8T wyświetlacz zajmuje prawie cały front urządzenia. Panoramiczna matryca zapewnia dynamiczne wyświetlanie, głębię kolorów i odpowiedni kontrast. Przekątna ekranu 6,3" sprawia, że telefon świetnie sprawdza się także do czytania ebooków czy wyświetlania map w trakcie jazdy. Jeżeli panel dotykowy REDMI NOTE 8T przestaje prawidłowo pracować lub ekran uległ uszkodzeniu, to z powodzeniem można wymienić go na nowy, dzięki czemu ponownie będzie w pełni sprawny. Zamawiając produkty w naszym sklepie, masz pewność, że wysłany towar został wcześniej odpowiednio sprawdzony, a także starannie zapakowany. Oferujemy wysokiej jakości produkty, które będą działać sprawnie przez kolejne lata. 

Xiaomi REDMI NOTE 8T wyświetlacz 

W tej kategorii znajdziesz wyświetlacz i panel dotykowy Xiaomi REDMI NOTE 8T w komplecie z przyciskami bocznymi lub bez. Wysokiej jakości części  możesz zamówić w atrakcyjnych cenach po zarejestrowaniu się na naszej stronie. Wówczas zyskasz dostęp do strefy dedykowanej klientom biznesowym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Będziesz mógł dołączyć do programu lojalnościowego i zyskać dodatkowe rabaty za to, że regularnie kupujesz produkty w naszym sklepie. Zamawiaj wyświetlacze Xiaomi REDMI NOTE 8T lub komponenty do innych modeli urządzeń i wykonuj zlecenia dla swoich klientów terminowo!

Strona wygenerowana w 0.382 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję