SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • REALME
  • 8

Części i akcesoria do REALME 8

(20 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

W 2021 roku w Polsce premierę miała generacja telefonów Realme 8. Mimo kilku lat od premiery są to urządzenia, które wciąż cieszą się popularnością wśród użytkowników. Smartfon Realme 8 wyróżnia się poczwórnym aparatem 64 MP AI, masywną baterią 5000 mAh, a także gamingowym procesorem Helio G95, który zapewnia płynną rozgrywkę, a także wysoką jakość obrazu. W naszej hurtowni dostępne są części do Realme 8, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego serwisu, któremu zależy na kompleksowej obsłudze swoich klientów. Zobacz szczegóły oferty.

Części do telefonów Realme 8

Podstawą pracy punktów serwisowych jest wymiana uszkodzonych wyświetlaczy w telefonach klientów. W hurtowni GSMOK znajdziesz części serwisowe oryginalne do Realme 8, które umożliwią Ci dodanie tej usługi do swojej oferty. Oferujemy kompatybilne wyświetlacze wykorzystujące technologię Super AMOLED. Umożliwiają one uzyskanie szerokich kątów widzenia, a także świetne odwzorowanie kolorów. Płynną pracę wyświetlacza zapewnia odświeżanie ekranu o częstotliwości 60 Hz. Inne praktyczne akcesoria do Realme 8 to wydajne baterie, które sprawdzą się, gdy konieczna jest wymiana fabrycznie zamontowanego akumulatora, którego czas pracy spadł w wyniku długiej eksploatacji urządzenia. Oferujemy baterie do Realme 8 o pojemności 4880 oraz 5000 mAh, dzięki którym możliwe jest przywrócenie czasu pracy smartfonu do takiej długości, jaką cechował się sprzęt po zakupie.

Akcesoria do telefonów Realme 8

Inne części do Realme 8, które dostaniesz w naszej hurtowni, to m.in. płytki/taśmy flex ze złączem ładowania, czy złącze LCD. Jeśli chcesz, aby oferta Twojego serwisu dawała możliwość kompleksowego zadbania o telefon każdego z klientów, warto dodać do niej również szkła hartowane. Dzięki temu zabezpieczeniu można uchronić wyświetlacz smartfonu przed kolejnymi awariami. Załóż konto na naszej stronie, zobacz dostępne części serwisowe do Realme 8 i skorzystaj z atrakcyjnej oferty. GSMOK to hurtownia, w której niezbędne wyposażenie znajdzie każdy serwisant!

Strona wygenerowana w 0.625 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję