SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPAD 6

Części i akcesoria do APPLE IPAD 6

(ilość produktów: 8)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Apple iPad 6. generacji to model z 2018 roku, który doskonale sprawdzi się zarówno do celów edukacyjnych, jak i rozrywki. Posiada układ Apple A10 Fusion SoC, ekran o przekątnej 9,7 cala, a także jest kompatybilny z długopisem Apple Pencil, który pozwala na wygodne pisanie, rysowanie czy przesuwanie poszczególnych elementów. Oferuje szeroką gamę funkcji i dostęp do wielu różnych aplikacji. Dostępny jest w wersji 32 GB i 128 GB pamięci wewnętrznej i 2 GB RAM. Urządzenie ma dobre parametry, dlatego w razie uszkodzenia warto oddać go do naprawy. W tej kategorii znajdziesz części do iPad 6, które pomogą przywrócić mu sprawność. Sprawdź, co przygotowaliśmy!

Części do Apple iPad 6 

Części serwisowe do Apple iPad 6 pozwolą naprawić uszkodzony panel dotykowy czy rozbity ekran. Nieestetyczna pajęczynka czy kolorowe paski po wymianie znikną, a tablet ponownie będzie działał w pełni sprawnie. W naszym sklepie znajdziesz również dedykowane taśmy Flex ze złączem ładowania. Urządzenie ma wbudowany dobrej jakości obiektyw, który umożliwia robienie zdjęć czy skanowanie dokumentów. Warto wprowadzić do oferty swojego sklepu lub punktu serwisowego ochronnego etui, które umożliwi odpowiednie ustawienie iPada w poziomie lub pionie. 

Akcesoria do Apple iPad 6 

Do łączności i ładowania urządzenie używa złącza Lightning. Ten model ma wbudowaną baterię litowo-polimerową, która zapewnia kilka godzin nieprzerwanej pracy. Z czasem akumulator częściej się rozładowuje, a także gorzej magazynuje energię. Jeżeli dalej chcesz korzystać ze sprzętu, to warto wymienić baterie do iPad 6 na nową. Dzięki temu ładowanie będzie efektywniejsze. Warto wprowadzić usługę naprawy urządzeń od Apple do oferty swojego punktu serwisowego. Zadbaj o jakościowe, kompatybilne z iPad 6 części, które pozwolą zrealizować każde zlecenie klienta. Zaufaj doświadczonej hurtowni i nawiąż z nami współpracę! 

Strona wygenerowana w 5.018 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję