SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P9 LITE 2017
  • Części Serwisowe Oryginalne

Części Serwisowe Oryginalne do P9 LITE 2017

(23 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Oryginalne części serwisowe do Huawei P9 Lite 2017

W ostatnich latach telefony Huawei cieszą się coraz większą popularnością i stają się poważną konkurencją dla urządzeń mobilnych dotychczasowych liderów z Apple i Samsung. Jest to przede wszystkim zasługą modeli z flagowej serii chińskiego producenta P. Jednym z najbardziej udanych do tej pory smartfonów Huawei jest Huawei P9 Lite 2017, który premierę miał w pierwszym kwartale 2017 roku.

Niestety, tak jak inne budżetowe telefony, model ten jest podatny na uszkodzenia i zużycie bardziej niż telefony z najwyższej półki. Jeśli Twój Huawei uległ awarii, nie musisz jednak od razu wymieniać całego telefonu – w naszym sklepie internetowym GSMOK.pl znajdziesz oryginalne części serwisowe do Huawei P9 Lite 2017, które znakomicie zastąpią oryginalne komponenty.

Oryginalne panele dotykowe i wyświetlacze LCD do Huawei P9 Lite 2017

W ofercie posiadamy komponenty wewnętrzne, takie jak baterie oraz płytki i taśmy FLEX, ale skupiamy się przede wszystkim na elementach obudowy zewnętrznej, które są najbardziej narażone na uszkodzenia podczas upadków i uderzeń. Oferujemy między innymi oryginalne panele dotykowe i wyświetlacze LCD do Huawei P9 Lite 2017, które można kupić w komplecie z ramką i baterią. Produkty sprzedajemy w kolorach, w jakich dostępne były oryginalne telefony z tej serii.

Oryginalne klapki baterii i wyświetlacze LCD do Huawei P9 Lite 2017

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że na uszkodzenia mechaniczne bardzo narażone są nie tylko przednie, ale także tylne części. Dlatego w ofercie naszej hurtowni można znaleźć również klapki baterii z szybką kamery i czytnikiem linii papilarnych. Wszystkie oryginalne klapki baterii i wyświetlacze LCD do Huawei P9 Lite 2017 są w pełni sprawne i nadają się do wieloletniego użytkowania.

 

Strona wygenerowana w 1.354 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję