Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P9 LITE 2017
  • Części Serwisowe Oryginalne

Części Serwisowe Oryginalne do P9 LITE 2017

(ilość produktów: 23)
SORTUJ
POKAŻ
Netto 20.31 zł
Brutto 24.98 zł
Netto 4.88 zł
Brutto 6.00 zł
Netto 3.75 zł
Brutto 4.61 zł

Produkt
niedostępny

Oryginalne części serwisowe do Huawei P9 Lite 2017

W ostatnich latach telefony Huawei cieszą się coraz większą popularnością i stają się poważną konkurencją dla urządzeń mobilnych dotychczasowych liderów z Apple i Samsung. Jest to przede wszystkim zasługą modeli z flagowej serii chińskiego producenta P. Jednym z najbardziej udanych do tej pory smartfonów Huawei jest Huawei P9 Lite 2017, który premierę miał w pierwszym kwartale 2017 roku.

Niestety, tak jak inne budżetowe telefony, model ten jest podatny na uszkodzenia i zużycie bardziej niż telefony z najwyższej półki. Jeśli Twój Huawei uległ awarii, nie musisz jednak od razu wymieniać całego telefonu – w naszym sklepie internetowym GSMOK.pl znajdziesz oryginalne części serwisowe do Huawei P9 Lite 2017, które znakomicie zastąpią oryginalne komponenty.

Oryginalne panele dotykowe i wyświetlacze LCD do Huawei P9 Lite 2017

W ofercie posiadamy komponenty wewnętrzne, takie jak baterie oraz płytki i taśmy FLEX, ale skupiamy się przede wszystkim na elementach obudowy zewnętrznej, które są najbardziej narażone na uszkodzenia podczas upadków i uderzeń. Oferujemy między innymi oryginalne panele dotykowe i wyświetlacze LCD do Huawei P9 Lite 2017, które można kupić w komplecie z ramką i baterią. Produkty sprzedajemy w kolorach, w jakich dostępne były oryginalne telefony z tej serii.

Oryginalne klapki baterii i wyświetlacze LCD do Huawei P9 Lite 2017

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że na uszkodzenia mechaniczne bardzo narażone są nie tylko przednie, ale także tylne części. Dlatego w ofercie naszej hurtowni można znaleźć również klapki baterii z szybką kamery i czytnikiem linii papilarnych. Wszystkie oryginalne klapki baterii i wyświetlacze LCD do Huawei P9 Lite 2017 są w pełni sprawne i nadają się do wieloletniego użytkowania.

 

Strona wygenerowana w 0.412 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję