SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P30
  • Części Serwisowe Oryginalne

Części Serwisowe Oryginalne do P30

(53 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Oryginalne części serwisowe do Huawei P30

Telefony Huawei w ostatnich latach cieszą się bardzo dużą popularnością w Polsce, stając się z roku na roku coraz poważniejszą konkurencją dla globalnych potentatów z Apple i Samsung. Nowoczesny, minimalistyczny design i atrakcyjne parametry w połączeniu z korzystną ceną sprawiają, że modele chińskiego producenta mają wielu zwolenników. Jednym z największych dotychczasowych osiągnięć Huawei jest model Huawei P30, czyli flagowiec z serii P, który premierę miał w 2018 roku.

Najlepsze flagowe modele od Huawei są bardzo atrakcyjne, ale trzeba pamiętać, że tak jak inne współczesne telefony, są podatne na awarie i uszkodzenia mechaniczne. Jeśli Twój smartfon uległ zniszczeniu, nie musisz kupować nowego modelu – w naszym sklepie internetowym GSMOK.pl bez problemu kupisz oryginalne części serwisowe do Huawei P30.

Oryginalne klapki baterii i obudowy do Huawei P30

O ile podzespoły wewnętrzne najczęściej są mniej wydajne na skutek naturalnego zużywania się ich, o tyle elementy obudowy zewnętrznej są najbardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz przede wszystkim oryginalne klapki baterii i obudowy do Huawei P30, które bez problemu zastąpią fabrycznie zamontowane komponenty.

Oryginalne wyświetlacze LCD i panele dotykowe do Huawei P30

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że bardzo podatne na zbicia i zarysowania są także przednie ekrany. Na szczęście posiadacze flagowej „trzydziestki” od chińskiego producenta kupią w naszej hurtowni także wysokiej jakości, oryginalne wyświetlacze LCD i panele dotykowe do Huawei P30.

 

Strona wygenerowana w 0.627 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję