SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

BLOG

Jak wygląda prawidłowa wymiana baterii w iPhone 12?

Wbrew różnym tutorialom w sieci, wymiana baterii iPhone 12 nie jest taka prosta i próba samodzielnej naprawy może przynieść więcej szkód niż korzyści. Sprawdź, jak ów proces przebiega w profesjonalnym serwisie.

Wymiana baterii w iPhone 11

Pokażemy krok po kroku, jak samodzielnie dokonać tej wymiany, zachowując przy tym ostrożność i dbałość o urządzenie. Nie trać czasu na frustrujące problemy z baterią, poznaj naszą metodę naprawy i ciesz się pełną wydajnością swojego iPhone'a 11!

Wymiana baterii iPhone X

Szacunkowo baterie od Apple mają utrzymywać 80% swojej pojemności przez maksymalnie 500 cykli ładowania, czyli przez około 18-24 miesięcy. Jeżeli pojawi się problem z ładowaniem i magazynowaniem energii to warto zastanowić się nad wizytą w serwisie, w którym doświadczeni pracownicy wymienią akumulator na nowy.

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 – krok po kroku

Wymiana ekranu iPhone 14 jest dość skomplikowanym procesem, który wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi, wiedzy i umiejętności. Przedstawiamy szczegółowy poradnik, dedykowany pracownikom serwisów GSM, który pomoże zrealizować takie zlecenie.

Porównanie wyświetlaczy do iPhone – ich rodzaje i właściwości

Porównaj modele z 2012 roku z najnowszej generacji iPhonami i zobacz, jak zmieniła się technologia.

Wymiana wyświetlacza iPhone 13

Jeśli ekran iPhone'a 13 jest pęknięty, nie reaguje na dotyk lub nie wyświetla obrazu po włączeniu telefonu, można zastąpić go nowym komponentem. Sprawdź, jak powinna przebiegać wymiana wyświetlacza iPhone 13 i przywróć pełną sprawność modelowi marki Apple.

Wymiana wyświetlacza iPhone 12 – krok po kroku

iPhone 12 to model o przekątnej ekranu 6.1’’. Wielu użytkowników nie jest w stanie obsłużyć go jedną ręką, przez co urządzenie narażone jest na upadek i uszkodzenie. Jeśli na wyświetlaczu pojawiły się pęknięcia, pionowe pasy, martwe piksele lub nie reaguje on na dotyk, prawdopodobnie konieczna będzie wymiana ekranu iPhone 12.

Wymiana wyświetlacza iPhone 11 – poradnik krok po kroku

iPhone 11 został uszkodzony - ekran nie reaguje na dotyk, widać na nim pęknięcia, wyświetlają się pionowe pasy lub martwe piksele. W takim wypadku konieczna będzie jego wymiana. Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji prowadzić tego rodzaju naprawy, to poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku, jak wymienić wyświetlacz w iPhone 11.

Wymiana ekranu w iPhone X – co warto wiedzieć?

iPhone X wciąż stanowi jeden z lepszych i ciekawszych modeli smartfonów od Apple. Wraz z długością użytkowania ulega zużyciu czy uszkodzeniu. Z powodzeniem można wymontować pęknięty ekran czy uszkodzony digitizer. Sprawdź, jak wygląda iPhone X wymiana wyświetlacza.

Strona wygenerowana w 0.005 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję