Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

BLOG

Jak wybrać dobrej jakości pendrive?

2021-06-23   •   10:01

Mimo tego, że przenośnych nośników pamięci używamy na co dzień, często nadal nie wiemy, czym powinien cechować się dobrej jakości pendrive. Dzisiaj odpowiemy na pytanie, jaki pendrive kupić, by faktycznie był on praktycznym akcesorium komputerowym.

Szkła hartowane na telefon – poznaj zalety!

2021-04-21   •   15:12

Czasem wystarczy tylko chwila nieuwagi, by telefon wylądował na podłodze, a na jego ekranie pojawiła się nieestetyczna pajęczyna pęknięć i zarysowań. Można jednak temu zapobiec kupując szkło hartowane do telefonu. Sprawdźmy, czy rzeczywiście warto je kupić!

Serwis smartfona – jak wygląda?

2021-04-16   •   11:57

Awaria smartfona to dla wielu osób prawdziwa katastrofa. Kupić nowy telefon czy oddać ulubione urządzenie do serwisu? Jak długo trwa naprawa smartfona i jak wygląda jego serwis? Przekonajmy się.

Transmitery FM – czym są, do czego służą i jaki wybrać?

2021-03-22   •   11:53

Nie wszystkie radia samochodowe są wyposażone w Bluetooth. Jeżeli chcesz cieszyć się swoją muzyką w trasie, będziesz potrzebować transmitera FM. W tym wpisie wyjaśniamy czym jest.

Folia ochronna na telefon – czy warto?

2021-03-22   •   10:45

Jedną z pierwszych czynności, jakich powinniśmy dokonać po kupnie nowego telefonu, powinno być zaopatrzenie się w podstawowe akcesoria ochronne. Dzisiaj odpowiemy na pytanie, czy warto kupić folię ochronną na telefon.

Ładowarka indukcyjna – czym jest i jakie ma zalety?

2021-03-04   •   14:02

W przeciwieństwie do samych telefonów ładowarki przez długie lata niemal się nie zmieniły. Owszem, stały się mniejsze i wyposażone w większą moc, ale ich wygląd pozostawał bez zmian. Aż do niedawna, kiedy na rynku pojawiły się, w pewnym sensie rewolucyjne, ładowarki indukcyjne. Czym są, jakie mają zalety i kiedy warto je kupić? Przekonajmy się!

Zamienniki oryginalnych baterii do laptopa – czy warto?

2021-03-04   •   13:50

Baterie do laptopów wraz z upływem czasu ulegają zużyciu między innymi na skutek nieprawidłowego ładowania. W takiej sytuacji można kupić nowy komputer lub wymienić jego baterię. A czy zamiast oryginału warto wybrać zamiennik baterii do laptopa?

Rodzaje etui do telefonów

2021-03-04   •   13:24

Pierwszym, co należy zrobić po odpakowaniu nowego telefonu, jest kupienie do niego akcesoriów ochronnych – przede wszystkim etui do smartfona.

Słuchawki Bluetooth - poznaj zalety!

2021-03-03   •   14:51

Umożliwiają nam słuchanie muzyki, korzystanie z multimediów, czy bezpieczne prowadzenie rozmów telefonicznych podczas kierowania samochodem. Czy są one dobrą alternatywą dla standardowych, okablowanych modeli? Przekonajmy się!

Uszkodzony smartfon – naprawiać czy kupić nowy?

2021-03-03   •   14:43

Awaria telefonu dla wielu osób bywa katastrofą. W takich sytuacjach stajemy przed dylematem – co zrobić z uszkodzonym smartfonem? Naprawiać poszczególne części do smartfona czy kupić nowy telefon?

Jak wybrać klapkę do smartfona?

2021-02-25   •   09:23

Pęknięcia, zarysowania, starta farba – uszkodzone zewnętrzne elementy obudowy w smartfonie nigdy nie wyglądają dobrze. By cieszyć się estetycznym smartfonem wystarczy po prostu wymienić poszczególne komponenty. Jak wybrać klapkę do smartfona?

Strona wygenerowana w 0.004 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję