Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

BLOG

Czym jest i jak działa tester wyświetlaczy?

2022-05-13   •   11:49

W wygodny sposób sprawdź jakość i sprawność wyświetlacza LCD jeszcze przed zamontowaniem go w telefonie.

Wymiana płyty głównej w telefonie

2022-04-20   •   16:46

Wszystkie podzespoły telefonu są ze sobą połączone, a za poprawne działanie odpowiada płyta główna. Jeżeli urządzenie przestaje prawidłowo pracować, to prawdopodobnie wystąpiła awaria tego komponentu. Jakie są najczęstsze objawy uszkodzenia płyty głównej?

Jaki adapter do telefonu wybrać?

2022-04-04   •   16:51

Najpopularniejsze są przejściówki do gniazda ładowania ze względu na zmieniające się urządzenia, a także do słuchawek. Wejście jack 3,5 mm bardzo często ulega awarii, a niektóre modele telefonów w ogóle go nie posiadają. Dowiedz się, jaki adapter warto wybrać do swojego smartfona.

Ochrona aparatu w telefonie

2022-03-18   •   15:56

W przypadku najnowszych flagowców ich aparaty to jedne z najbardziej kosztownych komponentów. Z racji swoich rozmiarów i położenia mogą one ulec uszkodzeniu przy upadku. Dowiedz się jak odpowiednio zabezpieczyć aparat w swoim telefonie.

Zestaw naprawczy do telefonu - oryginał czy zamiennik

2022-03-03   •   10:40

Uszkodzenie gniazda ładowania, awaria baterii, zbita szybka lub zalanie należą do jednych z najczęściej występujących przyczyn nieprawidłowego funkcjonowania smartfona. Wiele elementów można wymienić na nowe, dzięki czemu Twój telefon znowu będzie działał sprawnie. Podpowiadamy, jak wybrać odpowiednie części i uporać się z problemem.

Jak dbać o telefon?

2022-02-16   •   09:52

Rysy, uszkodzenia ekranu i obudowy, bateria, która szybko ulega rozładowaniu, czy zepsute gniazdo ładowania to najczęściej pojawiające się usterki w smartfonach. Wystarczy chwila nieuwagi i możemy przysporzyć sobie nie tylko kłopotu w postaci braku sprawnie działającego urządzenia, ale także wydatków związanych z jego naprawą. Podpowiadamy, jak odpowiednio zadbać o telefon i gdzie udać się po pomoc w razie awarii.

Jak wybrać dobrej jakości pendrive?

2021-06-23   •   10:01

Mimo tego, że przenośnych nośników pamięci używamy na co dzień, często nadal nie wiemy, czym powinien cechować się dobrej jakości pendrive. Dzisiaj odpowiemy na pytanie, jaki pendrive kupić, by faktycznie był on praktycznym akcesorium komputerowym.

Szkła hartowane na telefon – poznaj zalety!

2021-04-21   •   15:12

Czasem wystarczy tylko chwila nieuwagi, by telefon wylądował na podłodze, a na jego ekranie pojawiła się nieestetyczna pajęczyna pęknięć i zarysowań. Można jednak temu zapobiec kupując szkło hartowane do telefonu. Sprawdźmy, czy rzeczywiście warto je kupić!

Serwis smartfona – jak wygląda?

2021-04-16   •   11:57

Awaria smartfona to dla wielu osób prawdziwa katastrofa. Kupić nowy telefon czy oddać ulubione urządzenie do serwisu? Jak długo trwa naprawa smartfona i jak wygląda jego serwis? Przekonajmy się.

Strona wygenerowana w 0.004 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję