Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

BLOG

Korzystanie ze smartfona w czasie jazdy samochodem

2022-12-21   •   10:21

Telefon komórkowy to obecnie urządzenie, bez którego większość osób nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania. By zniechęcić kierowców do patrzenia w urządzenie mobilne, został podniesiony mandat za jazdę z telefonem. Jak i czy w ogóle można bezpiecznie korzystać ze smartfonu podczas jazdy?

Kradzież telefonu – jak odzyskać dane i zablokować dostępy?

2022-12-06   •   09:17

Bez telefonu, to jak bez ręki. Tracąc go na chwilę z oczu, de facto gubisz dostęp nie tylko do kontaktów czy zdjęć, tak jak kiedyś to miało miejsce. Obecnie tracisz również dostęp do poufnych danych i płatności mobilnych, a także możliwość korzystania z social mediów. Podpowiadamy, co zrobić, kiedy Twój smartfon wpadnie w niepowołane ręce oraz jak zablokować zgubiony telefon.

Co zrobić przed sprzedażą smartfonu?

2022-11-22   •   11:43

Smartfon to prawdziwy magazyn danych o jego użytkowniku. Praktycznie codziennie korzystamy z płatności zbliżeniowych, wysyłamy zdjęcia, pracujemy, czy przesyłamy maile. Zanim zdecydujesz się na sprzedaż urządzenia, warto zadbać, by dane nie trafiły w obce ręce. Podpowiadamy, jak odpowiednio przygotować smartfon, by nowy użytkownik nie znalazł w nim prywatnych informacji.

Dlaczego bateria w telefonie zimą wyładowuje się szybciej?

2022-11-22   •   11:39

Wraz z długością eksploatacji urządzeń mobilnych skraca się czas pracy ich baterii. Dzieje się tak również w chłodne dni. Przyczyn takiego zachowania się akumulatora może być wiele. Sprawdź, dlaczego telefon szybko się rozładowuje zimą i jak zadbać o urządzenie, by jego praca wciąż była wydajna.

Ile kosztuje wyświetlacz do telefonu?

2022-10-26   •   12:52

Zbity ekran to zdecydowanie najmniejszy kłopot, wpływający głównie na estetykę smartfona. Zdecydowanie większym problemem jest sytuacja, gdzie niezbędna jest naprawa wyświetlacza. Sprawdź, z jakimi kosztami wiąże się naprawa komponentu.

Rodzina Apple się powiększyła – co oferuje iPhone 14?

2022-10-26   •   10:31

Firma Apple po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów i po miesiącach oczekiwania wypuściła kolejny model w swojej ofercie – iPhone 14. Premiera smartfona odbyła się 7 września, a od 16 września urządzenie jest dostępne w regularnej sprzedaży.

Hurtownia GSM – twój partner w biznesie

2022-10-04   •   15:10

Prowadzenie serwisu GSM to nie lada wyzwanie. Oprócz pozyskiwania klientów, przedsiębiorca musi zadbać o aspekty logistyczne, aby móc realizować zlecenia terminowo. Ważnym aspektem jest także używanie wysokiej jakości części zamiennych, które pozwolą przywrócić urządzeniom mobilnym pełną sprawność.

Jaki telefon do 1000 zł wybrać?

2022-09-21   •   12:06

Choć producenci prześcigają się w funkcjonalności i parametrach wypuszczanych na rynek modeli, wyceniając je często na kilka tysięcy złotych, to dobry smartfon kupisz już za mniej niż 1000 złotych. Przygotowaliśmy zestawienie kilku modeli, na które warto zwrócić uwagę, ponieważ oferują wysoce zadowalające parametry i pochodzą z oferty rekomendowanych marek.

Jak przenieść dane z telefonu na telefon?

2022-09-01   •   15:04

Jeszcze kilka lat temu zmiana telefonu wiązała się nie tylko z nowym, lśniącym urządzeniem o zachwycających parametrach, ale i z wielogodzinnym przesyłaniem danych ze starego modelu do nowego. Na szczęście producenci wykorzystali nowoczesne technologie, by ułatwić użytkownikom wymianę telefonu. Sprawdź, jak szybko przenieść wszystkie niezbędnego kontakty i pliki na nowe urządzenie.

Strona wygenerowana w 0.004 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję