SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

BLOG

Czy jest jakiś temat o którym chciałbyś przeczytać na naszym blogu?
Akcesoria do lutowania elektroniki dla profesjonalistów

Lutowanie elektroniki w smartphonach to skomplikowany proces który wymaga dużej wiedzy i odpowiedniego sprzętu. Dobierając dobrze akcesoria lutownicze, jak i sam sprzęt lutowniczy jesteśmy w stanie szybko i solidnie naprawić niedziałający telefon.

Poradnik wyboru śrubokrętów do telefonów: rodzaje, rozmiary i zastosowanie

Jednymi z najważniejszych narzędzi w każdym punkcie napraw są śrubokręty serwisowe. Sprawdź, jakie rodzaje, rozmiary i zastosowania mają poszczególne modele i w jakich modelach urządzeń możesz je wykorzystać.

Wyposażenie serwisu GSM - niezbędne narzędzia do naprawy telefonów

Sprawdź, co warto mieć pod ręką i zamów wysokiej jakości produkty, które umożliwią realizację wielu zleceń.

Jak wymienić ekran w iPhone 11 PRO?

Wymiana ekranu iPhone 11 Pro wymaga precyzji, wiedzy i doświadczenia, dlatego warto oddać urządzenie do serwisu. Zaoferowanie takiej usługi w punktach napraw to świetny krok w rozwoju firmy, gdyż coraz więcej użytkowników decyduje się na naprawę uszkodzonych podzespołów, zamiast inwestowania w kolejny model od Apple. Podpowiadamy, jak przywrócić prawidłowe działanie urządzenia w profesjonalnym serwisie.

Wymiana baterii w iPhone 13

Jeśli posiadasz iPhone 13 i zauważyłeś, że bateria nie trzyma już tak długo, jak kilka miesięcy temu to warto oddać urządzenie w ręce serwisanta. Wymiana przywróci dawną sprawność sprzętu. Sprawdź, jak wygląda proces.

Jak wygląda prawidłowa wymiana baterii w iPhone 12?

Wbrew różnym tutorialom w sieci, wymiana baterii iPhone 12 nie jest taka prosta i próba samodzielnej naprawy może przynieść więcej szkód niż korzyści. Sprawdź, jak ów proces przebiega w profesjonalnym serwisie.

Wymiana baterii w iPhone 11

Pokażemy krok po kroku, jak samodzielnie dokonać tej wymiany, zachowując przy tym ostrożność i dbałość o urządzenie. Nie trać czasu na frustrujące problemy z baterią, poznaj naszą metodę naprawy i ciesz się pełną wydajnością swojego iPhone'a 11!

Wymiana baterii iPhone X

Szacunkowo baterie od Apple mają utrzymywać 80% swojej pojemności przez maksymalnie 500 cykli ładowania, czyli przez około 18-24 miesięcy. Jeżeli pojawi się problem z ładowaniem i magazynowaniem energii to warto zastanowić się nad wizytą w serwisie, w którym doświadczeni pracownicy wymienią akumulator na nowy.

Porównanie wyświetlaczy do iPhone – ich rodzaje i właściwości

Porównaj modele z 2012 roku z najnowszej generacji iPhonami i zobacz, jak zmieniła się technologia.

Strona wygenerowana w 0.005 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję