Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

BLOG

Jaki telefon do 1000 zł wybrać?

2022-09-21   •   12:06

Choć producenci prześcigają się w funkcjonalności i parametrach wypuszczanych na rynek modeli, wyceniając je często na kilka tysięcy złotych, to dobry smartfon kupisz już za mniej niż 1000 złotych. Przygotowaliśmy zestawienie kilku modeli, na które warto zwrócić uwagę, ponieważ oferują wysoce zadowalające parametry i pochodzą z oferty rekomendowanych marek.

Jak przenieść dane z telefonu na telefon?

2022-09-01   •   15:04

Jeszcze kilka lat temu zmiana telefonu wiązała się nie tylko z nowym, lśniącym urządzeniem o zachwycających parametrach, ale i z wielogodzinnym przesyłaniem danych ze starego modelu do nowego. Na szczęście producenci wykorzystali nowoczesne technologie, by ułatwić użytkownikom wymianę telefonu. Sprawdź, jak szybko przenieść wszystkie niezbędnego kontakty i pliki na nowe urządzenie.

Jak zresetować iPhone?

2022-08-29   •   09:32

Telefony marki Apple doceniane są za swoją wyjątkową trwałość. Jednak nawet flagowcom z logo nadgryzionego jabłka zdarzają się gorsze chwile. Jeśli Twój iPhone zacina się lub nie reaguje na polecenia, możesz go naprawić samodzielnie, nie ingerując w wewnętrzne podzespoły. Sprawdź, jak zresetować iPhone, nie tracąc przy tym cennych danych lub jak przywrócić go do ustawień fabrycznych.

Huawei watch – co musisz wiedzieć o zegarkach tej firmy?

2022-08-04   •   09:44

Smartwatche cieszą się dużą popularnością, zarówno wśród użytkowników aktywnych fizycznie, jak i tych, którzy potrzebują być stale online, nie tylko przez telefon. Huawei jest obecnie jednym z czołowych producentów tego typu urządzeń.

Jak połączyć telefon z telewizorem?

2022-07-25   •   12:44

Oglądanie ulubionych seriali czy pokaz zdjęć znacznie lepiej ogląda się na dużym ekranie. Nie musisz od razu podłączać laptopa – wystarczy sparowanie telewizora ze smartfonem. Istnieje kilka sposobów, by już w parę chwil cieszyć się ulubioną rozgrywką, oglądać serial czy relacjonować bliskim wspomnienia z wakacyjnych wypraw.

Huawei MATE 10 LITE vs 20 LITE - czym różnią się te modele?

2022-07-04   •   10:44

Oba modele dzieli kilkaset złotych. Jednak zarówno Huawei MATE 10 LITE, jak i jego następca świetnie radzą sobie na rynku, będąc jednymi z najczęściej wybieranych modeli. Jeden do sprzedaży wszedł w czwartym kwartale 2017 roku, a drugi swoją premierę miał w trzecim kwartale następnego roku. O tym, czym różnią się oba modele Huawei, dowiesz się z poniższego porównania.

Standard GSM – co to jest?

2022-06-28   •   13:15

Swoje początki miał w latach 80. ubiegłego wieku, a dokładnie w 1982 roku, gdy powołano do życia Groupe Spéciale Mobile, czyli zespół ds. radiokomunikacji mobilnej. Niecałe dziesięć lat później, bo w 1991 roku zaprezentowano pierwszy system GSM.

Zepsute gniazdo ładowania - jak je wymienić?

2022-06-01   •   12:25

Problemy z baterią i samym procesem ładowania są dość powszechną usterką. Z czasem urządzenie trzeba ładować częściej i dłużej. Zdarza się również, że w wyniku niewłaściwego umieszczana ładowarki w porcie, element ulega skrzywieniu. Większość awarii ma niestety miejsce z winy użytkownika. Jak naprawić gniazdo ładowania?

Części serwisowe do telefonów, czyli co można wymienić?

2022-06-01   •   12:19

Smartfony, chociaż coraz częściej są wyposażone w różnego rodzaju wodoodporne podzespoły czy wzmocnione szybki, to w wyniku nieszczęśliwych zdarzeń mogą ulec awarii. Sama naprawa wydaje się być prosta, ale bez odpowiednich narzędzi, wiedzy oraz umiejętności manualnych zamiast przywrócić sprawność urządzeniu, można je jeszcze bardziej uszkodzić. Jakie podzespoły nadają się do wymiany w razie awarii?

Strona wygenerowana w 0.004 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję