SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • A125 GALAXY A12
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do A125 GALAXY A12

(4 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

W czasach, gdy telefon stał się nieodłącznym urządzeniem zarówno w pracy, jak i w czasie podróży lub podczas ekstremalnych przygód, nietrudno o zbitą szybkę lub uszkodzony wyświetlacz. Wystarczy chwila nieuwagi, aby A125 GALAXY A12 wyświetlacz przestał działać, a na ekranie pojawił się tzw. pajączek. Choć niereagujący panel dotykowy każdego użytkownika przyprawił o dreszcze, to problem ten można rozwiązać. Wystarczy wymienić A125 GALAXY A12 ekran LCD wyświetlacza na nowy. Można to zrobić samodzielnie, lecz dla mniej wtajemniczonych może być to bardzo skomplikowany proces. Dlatego rekomendujemy oddanie zepsutego telefonu w ręce specjalistów w punkcie serwisowym.

Jak wymienia się ekran LCD do A125 GALAXY A12?

Aby wymienić A125 GALAXY A12 wyświetlacz, należy rozpocząć od wyjęcia gniazda SIM i zdjęcia tylnej klapki. W nowoczesnych modelach nie jest to jednak proces łatwy, a okładka nie usuwa się tak prosto, jak w tradycyjnych telefonach z poprzedniej dekady. Nie oznacza to jednak, że proces jest niewykonalny. Specjaliści w serwisach potrafią bowiem uczynić cuda. Kolejnym krokiem jest odkręcenie złącza tylnej obudowy i demontaż baterii. Aby wymienić panel dotykowy GALAXY A12, należy także odłączyć uszkodzony wyświetlacz i z pomocą wysokiej temperatury usunąć ekran. Można powiedzieć, że to połowa pracy. Teraz należy złożyć telefon, wykorzystując nowy A125 GALAXY A12 ekran LCD wyświetlacza.

Wyświetlacz do A125 GALAXY A12 od GSMOK

Wysokiej jakości komponenty to klucz do zadowolenia klientów punktu serwisowego. Jeśli prowadzisz autoryzowany punkt napraw telefonów, wiesz zapewne, jak istotne jest, aby klienci polecali znajomym Twoje usługi. Wybierając panel dotykowy GALAXY A12 od GSMOK, zyskujesz pewność, że otrzymasz podzespoły, które pozwolą Ci szybko, sprawnie oraz przede wszystkim skutecznie wykonać usługę serwisową. Dzięki temu Twoi klienci przez kolejne miesiące bezproblemowego użytkowania telefonu będą polecać znajomym z uszkodzonymi smartfonami właśnie Twój punkt serwisowy! Skorzystaj z oferty GSMOK i zyskaj rzetelnego dostawcę podzespołów dla swojej firmy. 

Strona wygenerowana w 1.045 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję