Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Głośniki Bluetooth

(ilość produktów: 3 )
SORTUJ
POKAŻ
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:
Netto 65.03 zł
Brutto 79.99 zł
Brutto B2B57.80 zł

Produkt
niedostępny

Netto 65.03 zł
Brutto 79.99 zł
Brutto B2B56.57 zł

Produkt
niedostępny

Netto 24.31 zł
Brutto 29.90 zł
Brutto B2B22.13 zł

Produkt
niedostępny

Głośniki Bluetooth w różnych kolorach i kształtach

Jeszcze kilkanaście lat temu przenośne głośniki Bluetooth były na rynku dość drogą ciekawostką, na którą mogli pozwolić sobie tylko nieliczni. Szybki rozwój technologiczny sprawił, że współcześnie szeroki wybór głośników bezprzewodowych oferują niemal wszyscy producenci sprzętu audio. Te urządzenia stały się na tyle popularne, że coraz częściej używa się ich jako alternatywy dla standardowych głośników i kolumn audio.

Obecnie można kupić głośniki Bluetooth w różnych kształtach, kolorach i o różnej mocy, więc ich popularność nie jest zaskoczeniem. Ważniejsze jest jednak to, że urządzenia te można podłączyć do wszystkich sprzętów, umożliwiających połączenie Bluetooth – komputerów stacjonarnych i laptopów, tabletów, smartfonów, a często również radioodtwarzaczy czy gramofonów. Dodatkowo, głośniki Bluetooth w różnych kształtach są najczęściej na tyle niewielkie, że bez problemu można brać je ze sobą na wyjazdy, wakacje czy spotkania ze znajomymi.

Szeroki wybór głośników bezprzewodowych w sklepie GSMOK.pl

Jeśli Ty również chcesz kupić przenośny głośnik bezprzewodowy, zapoznaj się z ofertą naszego sklepu internetowego GSMOK.pl – oferujemy szeroki wybór głośników bezprzewodowych w różnych kształtach i kolorach, które znakomicie sprawdzą się w codziennym użytkowaniu.

W asortymencie naszej hurtowni można znaleźć głośniki Bluetooth w różnych kształtach i rozmiarach, które od kilku lat cieszą się bardzo dużą popularnością, między innymi za sprawą rozpoznawalnej marki JBL. Oferujemy wysokiej jakości urządzenia, które gwarantują wielogodzinne działanie bez konieczności ładowania, wysoką jakość dźwięku oraz płynny, bezawaryjny transfer audio.

Najlepsze głośniki Bluetooth w różnych kształtach

Współcześnie głośniki Bluetooth w różnych kolorach są użytkowane zarówno przez osoby dorosłe i lubującą się w technologicznych nowinkach młodzież, jak również przez dzieci w wieku szkolnym. W naszym sklepie można kupić najlepsze głośniki Bluetooth w różnych kształtach i kolorach, dzięki czemu każda z zainteresowanych osób znajdzie model odpowiedni dla siebie.

Proponujemy między innymi szeroki wybór głośników Bluetooth w klasycznym, nowoczesnym i minimalistycznym kształcie oraz produkty, które znakomicie sprawdzą się jako funkcjonalna ozdoba pokoju dziecięcego, czyli w głośniki Bluetooth w różnych kształtach: głowy kota, buldoga czy ludzkiej czaszki.

Wiele z oferowanych przez nas bezprzewodowych głośników przenośnych umożliwia nie tylko odtwarzanie muzyki z laptopa czy telefonu, ale też swobodne prowadzenie rozmów z wykorzystaniem funkcji zestawu głośnomówiącego oraz odtwarzanie plików dźwiękowych bezpośrednio z kart pamięci oraz przenośnych nośników pamięci. Zapoznaj się szczegółowo z naszą ofertą i wybierz przenośny głośnik Bluetooth idealny dla siebie.

 

Strona wygenerowana w 0.101 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję