SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P SMART Z
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do P SMART Z

(1 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Najlepsze szkła hartowane do Huawei P Smart Z

Niezależnie od tego, jak bardzo dbamy o swój smartfon, przykre sytuacje mogą zdarzyć się każdemu z nas. Czasami wystarczy tylko chwila nieuwagi i przypadkowe szturchnięcie telefonu, by wylądował on na podłodze, a na jego ekranie pojawiła się nieestetyczna pajęczyna pęknięć i zarysowań. Z tego powodu szkło ochronne powinno być podstawowym akcesorium kupionym przez każdego użytkownika urządzeń mobilnych.

W ofercie naszej hurtowni internetowej GSMOK znajdziesz szkła hartowane do Huawei P Smart Z, czyli telefonu ze średniej półki cenowej, który premierę miał w 2019 roku. Oferowane przez nas akcesoria ochronne to wysokiej jakości akcesoria ochronne, które są idealnie dopasowane rozmiarem do ekranu tego modelu od chińskiego producenta.

Czarne szkła hartowane do Huawei P Smart Z w sklepie internetowym GSMOK

Użytkownikom tego smartfonu możemy zaoferować najlepsze szkła hartowane, które pokrywają całą powierzchnię wyświetlacza, minimalizując tym samym ryzyko pojawienia się nawet najmniejszych zarysowań i pęknięć. Dodatkowo, są one maksymalnie przezroczyste, dzięki czemu nie zniekształcają kolorów i umożliwiają komfortowe korzystanie z telefonu.

W asortymencie posiadamy zarówno akcesoria ochronne w całości transparentne, jak również czarne szkła hartowane do Huawei P Smart Z. Są to warianty, które dzięki czarnym obwódkom są praktycznie niewidoczne w codziennym użytkowaniu urządzenia mobilnego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Strona wygenerowana w 0.962 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję