SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 6S
  • Kable

Kable do IPHONE 6S

(8 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Jednym z najbardziej problematycznych elementów wyposażenia smartfona jest kabel zasilający. Duża w tym zasługa złego użytkowania przewodu, który przy częstym odkształcaniu, przekręcaniu czy rozciąganiu po prostu ulega uszkodzeniu. Co więcej, awariom ulegają końcówki i złącza kabli, tutaj najczęstszą przyczyną są uszkodzenia mechaniczne, na przykład pęknięcia. Użytkownik z niedziałającym kablem najczęściej kieruje się do punktów serwisowych i sklepów GSM, gdzie może kupić nowy i w pełni sprawny. Jednak, aby to było możliwe, serwisy i sklepy muszą zaopatrzyć się w niezawodne części, zrobią to u nas! Zapewniamy między innymi kable do iPhone’a 6S!

Nasza oferta obejmuje produkty stworzone przez cenionych, zaufanych dostawców. Skupia w sobie kable o różnej długości i mocy ładowania, co za tym idzie, nasi klienci, a następnie użytkownicy będą mogli postawić na produkty dostosowane do ich potrzeb i wymagań. Zapewniamy także kable do iPhone’a 6S różniące się od siebie złączem umieszczonym w ładowarce. Dla starszych wersji mamy tradycyjne USB, a dla nowszych już USB typu C. Ostateczny wybór pozostawiamy właścicielom serwisów i sklepów GSM.

Kable do iPhone’a 6S

Twoi klienci pragną sprawdzonych, nowych i niezawodnych kabli do iPhone’a 6S? Możesz im to zapewnić, wybierając produkty dostępne w naszej ofercie. Zapewniamy rozwiązania cenionych na rynku marek, które bronią się jakością wykonania. Dostępne w naszej ofercie kable stworzono z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, przewód oraz końcówki są odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne w tym zgniatanie i wyginanie. Dzięki temu posłużą przez długi czas, bez najmniejszego problemu. Każdy, kto zdecyduje się postawić kable do iPhone’a 6S dostępne w sklepie GSMOK.PL, spełni oczekiwania swoich klientów.

Różne końcówki kabli do iPhone’a 6S

Przygotowaliśmy ofertę, w której nie brak propozycji. Zapewniamy na przykład kable z różnymi końcówkami. Oczywiście po jednej ze stron najczęściej jest to złącze lightning, czasem również USB typu C. Druga strona kabli do iPhone’a 6S występuje w dwóch wersjach; pierwsza to tradycyjne USB, a druga USB-C. W ten sposób możemy zapewnić zdywersyfikowaną ofertę wszystkim sprzedawcom detalicznym. Chcemy jednak dodać, że końcówki to nie jedyne elementy kabli, które wyróżniają asortyment z tej kategorii.

iPhone’a 6S – kable o różnej mocy ładowania i długości

Sklep GSMOK.PL wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i użytkowników, stworzył kategorię, w której kable do Apple iPhone’a 6S mają różną długość. Chcemy jednocześnie podkreślić, że nie wpływa to w żaden sposób na jakość ładowania, jego szybkość, a także samą wytrzymałość przewodu. Nasze kable mają długość jednego, dwóch lub trzech metrów. Oczywiście w parze z wymiarami idzie cena, długie kable są nieco droższe od krótszych. Pozwala to sklepom i serwisom zdywersyfikować ofertę i zaproponować klientom produkty w różnych cenach, co sprosta możliwościom finansowym użytkownikom Apple iPhone 6S.

Nie inaczej jest w przypadku mocy białych kabli do iPhone’a 6S sprawdzających się w połączeniu z nowszymi i starszymi ładowarkami. Przygotowaliśmy produkty zapewniające maksymalną moc 20W, nie brak kabli o nieco mniejszych możliwościach przesyłu energii. Chcemy zaznaczyć, że również w tym przypadku wraz z mocą zmienia się cena. Zachęcamy wszystkich do składania zamówień na niezawodne kable do iPhone’a 6S.

Strona wygenerowana w 0.66 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję