SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 14 PRO MAX

Części i akcesoria do APPLE IPHONE 14 PRO MAX

(55 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Jeżeli prowadzisz swój sklep z akcesoriami GSM lub serwis telefonów to doskonale wiesz, jak ważna jest rzetelna i terminowa realizacja zleceń. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i wprowadzamy do oferty produkty dedykowane najnowszym modelom smartfonów firmy Apple. W naszym sklepie znajdziesz baterie do iPhone 14 Pro Max, wyświetlacze, a także szereg akcesoriów ochronnych, jak szkła ochronne czy etui. Postaw jakościowe na akcesoria do iPhone 14 Pro Max i rozwijaj swój biznes!

Akcesoria i części zamienne do iPhone 14 Pro Max

Oryginalnie w telefonie zamontowany jest wyświetlacz OLED Super Retina XDR o przekątnej 6,7 cala. Rozdzielczość 2796 na 1290 pikseli gwarantuje wygodne użytkowanie. W przypadku uszkodzenia jedynie wymiana ekranu pomoże rozwiązać problem z nieprawidłową pracą smartfonu. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości części serwisowe do iPhone 14 Pro Max. Dzięki nim można bez problemu rozwiązać problem z niesprawną baterią, która szybko się wyładowuje lub nieprawidłowo magazynuje energię. Z kolei nowe wyświetlacze do iPhone 14 pro max zagwarantują użytkownikowi przyjemność z korzystania z urządzenia. Naprawa jest znacznie tańsza niż zakup nowego sprzętu, dlatego warto wprowadzić taką usługę także dla iPhone 14.

Akcesoria do iPhone 14 Pro Max

Klienci doceniają miejsca, w których mogą wykonać kompleksową naprawę, dlatego warto wprowadzić do oferty również możliwość odpowiedniego zabezpieczenia smartfonu. Etui oraz szkła ochronne na ekran iPhonea 14 Pro Max możesz zamówić wraz z potrzebnymi częściami. Nie musisz szukać poszczególnych akcesoriów czy podzespołów – wszystko znajdziesz w naszej hurtowni! By rozpocząć współpracę, wystarczy założyć konto poprzez przycisk rejestracji i podać niezbędne informacje. Oferujemy ciekawy program lojalnościowy, a w nim rabaty i ułatwioną politykę zwrotów. Postaw na jasną i dobrze skrojoną współpracę!

Strona wygenerowana w 0.379 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję