Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 8
  • Wyświetlacze iPhone

Wyświetlacze do IPHONE 8

(ilość produktów: 4)
SORTUJ
POKAŻ
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 78.75 zł
Brutto 96.86 zł
Brutto B2B77.38 zł
Netto 66.25 zł
Brutto 81.49 zł
Brutto B2B65.08 zł
Netto 78.75 zł
Brutto 96.86 zł
Brutto B2B77.38 zł
Netto 66.25 zł
Brutto 81.49 zł
Brutto B2B65.08 zł

Oferowane w naszym sklepie wyświetlacze do wysokiej jakości produkty, które okażą się odpowiednim zastępstwem dla fabrycznego produktu. Twój telefon uległ uszkodzeniu? Przydarzyła ci się niespodziewana awaria? A może zwyczajnie upadł Ci on na chodnik? Nic straconego! Zdecyduj się na nowy produkt, który niczym nie ustępuje tym w nowych telefonach. Nasz sklep zapewnia wyświetlacze, których jakość zachwyca. 

Wyświetlacze iPhone 8

Wyświetlacz to najważniejsza część każdego smartfona. To od jego jakości zależy przyjemność użytkowania konkretnego telefonu oraz produktywność, dlatego warto zadbać o jego jakość po awarii. W naszym sklepie GSMOK.PL dostępne są między innymi wyświetlacze do iPhone 8, które uchodzą za bezawaryjne i znakomicie wykonane, a także dostępne w korzystnej cenie dla naszych klientów. Zapewniamy błyskawiczną wysyłkę – zawsze w czasie zgodnym z deklaracjami na stronie internetowej, a także kompleksową i profesjonalną obsługę. Z chęcią pomożemy na każdym etapie współpracy z nami, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku GSM z przyjemnością udzielimy technicznych informacji na temat całego naszego asortymentu.

Dlaczego wymiana wyświetlacza do iPhone 8 jest dobrym wyjściem?

iPhone 8 to smartfon pokazany szerszej publiczności w połowie września 2017 roku i szturmem zdobył cały świat, w mgnieniu oka stał się bardzo popularny i lubiany, wśród starszych i młodszych odbiorców. Marka postawiła na zwiększenie jego prędkości, dlatego zdecydowała się na zastosowanie nowoczesnego chipu (procesora) A11 Bionic, który uchodzi za jeden z najwydajniejszych na rynku.

Na froncie smartfona widzimy duży wyświetlacz Retina HD o wysokiej rozdzielczości wynoszącej aż 1334 x 750 pikseli. Zagęszczenie pikseli na poziomie aż 326 PPI sprawia, że smartfon zachwyca ostrością wyświetlanych obrazów oraz wysokim kontrastem 1400:1. Ponadto funkcja 3D Touch ułatwia korzystanie ze smartfona, a duża jasność maksymalna równa 625 nitów jest do tej pory jedną z najwyższych na rynku.

Wymiana wyświetlacza iPhone 8 - na co zwracać uwagę?

iPhone 8 ma wyświetlacz o dużej przekątnej, który z reguły spełnia wszelkie oczekiwania kupujących. Niestety ze względu na jego wielkość oraz stosunkowo delikatną powierzchnię zewnętrzną, bardzo często ulega kosztownym uszkodzeniom. Z najpoważniejszych i zarazem najczęstszych uszkodzeń tego elementu warto wymienić między innymi stłuczenie, wskutek np. upadku smartfona z wysokości lub przygniecenia go ciężkim przedmiotem. Awaria ta wymaga natychmiastowej wymiany wyświetlacza iPhone 8 na nowy, tylko w ten sposób można odzyskać pełną sprawność tego smartfona.

Nie bez znaczenia jest także fakt, że wyświetlacz w iPhone 8 wiele osób wymienia ze względu na jego postępujące zużycie. Co prawda większość właścicieli stara się dbać o swój telefon we właściwy i odpowiedzialny sposób, nie zawsze jednak możliwe jest uniknięcie zarysowań i zmatowień jego powierzchni. Bardzo często wówczas klienci decydują się na wymianę wyświetlacza do iPhone 8 w celu odzyskania jego atrakcyjnej stylistyki.

Nie bez znaczenia jest właściwy dostawca

W naszym sklepie GSMOK.PL pracują wyłącznie prawdziwi specjaliści z branży, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale znają całą jej specyfikę. Proponujemy naszym klientom wyłącznie najlepsze produkty, w tym także wyświetlacze do iPhone 8, które z pewnością spełnią ich wszelkie oczekiwania i potrzeby. Zapewniamy zawsze tanią wysyłkę, w niektórych sytuacjach także w pełni darmową, a także błyskawiczną realizację całego zamówienia. Kurier odwiedza nasz oddział aż 2-krotnie w ciągu dnia, co oznacza bardzo szybką dostawę zamówienia do nabywcy. Wszystkie wyświetlacze iPhone 8 są sprawdzane osobiście. Są także zawsze w pełni zgodne z opisem znajdującym się na naszej stronie. Zapraszamy do zakupu już dziś!

Strona wygenerowana w 1 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję