Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 7 PLUS
  • Kable

Kable do IPHONE 7 PLUS

(ilość produktów: 10)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 23.74 zł
Brutto 29.20 zł
Brutto B2B23.25 zł
Netto 19.99 zł
Brutto 24.59 zł
Brutto B2B19.67 zł
Netto 9.75 zł
Brutto 11.99 zł
Brutto B2B9.40 zł
Netto 18.38 zł
Brutto 22.60 zł
Brutto B2B17.81 zł
Netto 17.14 zł
Brutto 21.08 zł
Brutto B2B16.43 zł
Netto 12.19 zł
Brutto 14.99 zł
Brutto B2B11.56 zł
Netto 16.25 zł
Brutto 19.99 zł
Brutto B2B10.44 zł
Netto 8.63 zł
Brutto 10.61 zł
Brutto B2B8.39 zł
Netto 13.74 zł
Brutto 16.90 zł
Brutto B2B13.52 zł

Produkt
niedostępny

Netto 17.14 zł
Brutto 21.08 zł
Brutto B2B16.43 zł

Produkt
niedostępny

iPhone 7 Plus to szczególnie popularny smartfon marki Apple. Duży wyświetlacz, błyskawiczne działanie oraz atrakcyjny design sprawia, że ten model w dalszym ciągu jest jednym z najlepiej ocenianych na rynku przez prywatnych właścicieli oraz recenzentów. W naszym sklepie znajdziesz kable do iPhone 7 Plus, które oferujemy w korzystnych cenach i w wielu wariantach. Wszystkie charakteryzują się wysoką trwałością oraz precyzją działania, są także bezpieczne dla urządzenia i nie wpływają negatywnie na jego działanie oraz funkcjonalność. Co więcej, zapewniamy ich błyskawiczną dostawę oraz pełną zgodność towaru z zamówieniem, gdyż zawsze przed wysyłką dokonujemy weryfikacji każdego przedmiotu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że otrzymasz do swojego serwisu GSM dokładnie taki kabel do iPhone 7 Plus, którego poszukiwałeś. Zapraszamy do zapoznania się z całą kategorią już dziś!

Jakie kable znajdziesz w sklepie GSMOK.PL?

Oferujemy szeroki wybór kabli do iPhone 7 Plus, różniących się przeznaczeniem oraz długością czy też wariantem. Szczególnie dużą popularnością cieszą się obecnie modele zakończone końcówką USB-C, które są dedykowane do połączenia MacBooka ze smartfonem. Zapewniają błyskawiczny przesył danych i bardzo łatwo się je wkłada do portu nawet w ciemnościach. W dalszym ciągu użytkownicy starszych MacBook-ów i iMac-ów oraz standardowych PC-tów łączą się ze smartfonem za pomocą kabla USB, dlatego w naszej ofercie również znajdziesz kable dedykowane do takiego gniazda.

Wielbicieli słuchania muzyki zachęcamy do zakupu adaptera Lightning - jack 3,5 mm, który umożliwia podłączenie swoich ulubionych słuchawek do tego telefonu. Jak wiemy, iPhone 7 nie ma dedykowanego gniazda jack 3,5 mm, dlatego jedynym sposobem podłączenia do niego słuchawek lub zewnętrznych głośników i wzmacniaczy jest skorzystanie z połączenia Bluetooth lub zakup adaptera. Dla wielu osób przesyłanie bezprzewodowe ma niewystarczającą jakość, dlatego adapter jest dla nich jedynym sensownym rozwiązaniem.

Poznaj podstawową charakterystykę dobrej jakości kabli do iPhone 7 Plus

W naszym sklepie nie uznajemy jakichkolwiek półśrodków i kompromisów, dlatego oferujemy wyłącznie sprawdzony i pewny asortyment najlepszych producentów z całego świata. W przypadku kabli ma to szczególnie duże znaczenie, gdyż są narażone na bardzo wiele uszkodzeń mechanicznych. Zaginanie przewodu oraz jego przygniatanie lub zwijanie zmniejsza trwałość gumowego oplotu, który w pewnym momencie pęka lub przeciera się. W efekcie kabel traci swoją jednolitą strukturę i staje się niebezpieczny dla smartfona oraz dla użytkownika. Ponadto może generować zakłócenia, przerywać połączenie pomiędzy komputerem a telefonem, a także ładować smartfon wyłącznie wtedy, gdy zostanie odpowiednio ułożony.

Co więcej, ogromny wpływ na trwałość smartfona ma także dopasowanie złącza do gniazda. Zbyt duże złącze o nieprawidłowej geometrii może zniszczyć gniazdo w dłuższej perspektywie czasowej i je nieco powiększyć, przez co dopasowanie kolejnych kabli jest w zasadzie niemożliwe. Nasze kable do iPhone 7 Plus dostępne w GSMOK.PL są wykonane z najwyższą możliwą precyzją, są doskonale dopasowane do tego modelu smartfona i nie narażają go na zniszczenie.

Liczą się najmniejsze szczegóły

Zapraszamy do zakupu kabli do iPhone 7 Plus w naszym sklepie już dziś. Gwarantujemy szybką dostawę, znakomitą jakość obsługi klienta oraz wiele systemów rabatowych, które znacznie zmniejszają koszty prowadzenia własnego serwisu GSM lub sklepu. Zachęcamy do składania większych zamówień, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na pytania techniczne.

Strona wygenerowana w 1.025 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję