SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 7 PLUS
  • Kable

Kable do IPHONE 7 PLUS

(ilość produktów: 7)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

iPhone 7 Plus to szczególnie popularny smartfon marki Apple. Duży wyświetlacz, błyskawiczne działanie oraz atrakcyjny design sprawia, że ten model w dalszym ciągu jest jednym z najlepiej ocenianych na rynku przez prywatnych właścicieli oraz recenzentów. W naszym sklepie znajdziesz kable do iPhone 7 Plus, które oferujemy w korzystnych cenach i w wielu wariantach. Wszystkie charakteryzują się wysoką trwałością oraz precyzją działania, są także bezpieczne dla urządzenia i nie wpływają negatywnie na jego działanie oraz funkcjonalność. Co więcej, zapewniamy ich błyskawiczną dostawę oraz pełną zgodność towaru z zamówieniem, gdyż zawsze przed wysyłką dokonujemy weryfikacji każdego przedmiotu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że otrzymasz do swojego serwisu GSM dokładnie taki kabel do iPhone 7 Plus, którego poszukiwałeś. Zapraszamy do zapoznania się z całą kategorią już dziś!

Jakie kable znajdziesz w sklepie GSMOK.PL?

Oferujemy szeroki wybór kabli do iPhone 7 Plus, różniących się przeznaczeniem oraz długością czy też wariantem. Szczególnie dużą popularnością cieszą się obecnie modele zakończone końcówką USB-C, które są dedykowane do połączenia MacBooka ze smartfonem. Zapewniają błyskawiczny przesył danych i bardzo łatwo się je wkłada do portu nawet w ciemnościach. W dalszym ciągu użytkownicy starszych MacBook-ów i iMac-ów oraz standardowych PC-tów łączą się ze smartfonem za pomocą kabla USB, dlatego w naszej ofercie również znajdziesz kable dedykowane do takiego gniazda.

Wielbicieli słuchania muzyki zachęcamy do zakupu adaptera Lightning - jack 3,5 mm, który umożliwia podłączenie swoich ulubionych słuchawek do tego telefonu. Jak wiemy, iPhone 7 nie ma dedykowanego gniazda jack 3,5 mm, dlatego jedynym sposobem podłączenia do niego słuchawek lub zewnętrznych głośników i wzmacniaczy jest skorzystanie z połączenia Bluetooth lub zakup adaptera. Dla wielu osób przesyłanie bezprzewodowe ma niewystarczającą jakość, dlatego adapter jest dla nich jedynym sensownym rozwiązaniem.

Poznaj podstawową charakterystykę dobrej jakości kabli do iPhone 7 Plus

W naszym sklepie nie uznajemy jakichkolwiek półśrodków i kompromisów, dlatego oferujemy wyłącznie sprawdzony i pewny asortyment najlepszych producentów z całego świata. W przypadku kabli ma to szczególnie duże znaczenie, gdyż są narażone na bardzo wiele uszkodzeń mechanicznych. Zaginanie przewodu oraz jego przygniatanie lub zwijanie zmniejsza trwałość gumowego oplotu, który w pewnym momencie pęka lub przeciera się. W efekcie kabel traci swoją jednolitą strukturę i staje się niebezpieczny dla smartfona oraz dla użytkownika. Ponadto może generować zakłócenia, przerywać połączenie pomiędzy komputerem a telefonem, a także ładować smartfon wyłącznie wtedy, gdy zostanie odpowiednio ułożony.

Co więcej, ogromny wpływ na trwałość smartfona ma także dopasowanie złącza do gniazda. Zbyt duże złącze o nieprawidłowej geometrii może zniszczyć gniazdo w dłuższej perspektywie czasowej i je nieco powiększyć, przez co dopasowanie kolejnych kabli jest w zasadzie niemożliwe. Nasze kable do iPhone 7 Plus dostępne w GSMOK.PL są wykonane z najwyższą możliwą precyzją, są doskonale dopasowane do tego modelu smartfona i nie narażają go na zniszczenie.

Liczą się najmniejsze szczegóły

Zapraszamy do zakupu kabli do iPhone 7 Plus w naszym sklepie już dziś. Gwarantujemy szybką dostawę, znakomitą jakość obsługi klienta oraz wiele systemów rabatowych, które znacznie zmniejszają koszty prowadzenia własnego serwisu GSM lub sklepu. Zachęcamy do składania większych zamówień, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na pytania techniczne.

Strona wygenerowana w 0.586 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję