SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • XIAOMI
  • REDMI 9A
  • Wyświetlacze

Wyświetlacze do REDMI 9A

(ilość produktów: 4)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 81.25 zł
Brutto 99.94 zł
Brutto B2B78.83 zł
Netto 72.50 zł
Brutto 89.18 zł
Brutto B2B70.79 zł
Planowana
dostawa
Netto 131.25 zł
Brutto 161.44 zł
Brutto B2B128.03 zł
Planowana
dostawa
Netto 106.25 zł
Brutto 130.69 zł
Brutto B2B104.00 zł
Planowana
dostawa

Wymień uszkodzony komponent w smartfonie na wyświetlacz REDMI 9A dostępny w hurtowni internetowej GSMOK. To wysokiej jakości część zamienna, która pozwoli przywrócić pełną sprawność w urządzeniu. Zapewnia doskonałe dopasowanie do tego modelu telefonu, płynne działanie, głęboki kontrast i doskonałe odwzorowanie kolorów. Komplet zawiera także panel dotykowy Xiaomi REDMI 9A, dzięki któremu reakcja na dotyk znowu będzie prawidłowa, co umożliwi korzystanie ze wszystkich funkcji smartfona. Zamów już dziś wysokiej jakości komponenty i ciesz się błyskawiczną dostawą prosto pod drzwi Twojego serwisu. 

Wyświetlacze Xiaomi REDMI 9A

Jako serwis GSM na pewno zdajesz sobie sprawę, że nie sposób posiadać na stanie części do wszystkich modeli smartfona. Wiąże się to nie tylko z zagraceniem magazynu, ale i mrożeniem swoich pieniędzy (z tego część  nich prawdopodobnie się nie zwróci). Współpraca z GSMOK pozwoli Ci zamawiać niezbędne komponenty, w tym wyświetlacze Xiaomi REDMI 9A, dopiero po wpłynięciu zlecenie od klienta. Zapewniamy dokładne zapakowanie produktu oraz błyskawiczną wysyłkę. Dzięki temu w pełni sprawna część zamienna szybko trafi w Twoje ręce. Ekran oraz panel dotykowy REDMI 9A zostały dokładnie przetestowane pod kątem płynnego działania, prawidłowych reakcji na dotyk oraz odpowiedniego wyświetlania kolorów. 

Xiaomi REDMI 9A wyświetlacz 

Oferowane komponenty dostępne są dla klientów biznesowych w specjalnych, bardzo atrakcyjnych cenach. Zarejestrowani użytkownicy mogą również korzystać z licznych benefitów w programie lojalnościowym. Czekają tam na Ciebie liczne promocje oraz dedykowane kody rabatowe. Współpraca x GSMOK niesie za sobą wiele korzyści. Xiaomi REDMI 9A wyświetlacz dostępny jest także dla klientów indywidualnych. Ze względu na łatwość uszkodzenia delikatnych podzespołów w smartfonie rekomendujemy oddanie urządzenia do serwisu. Naprawa wymaga dużej wiedzy oraz precyzji, dlatego warto zaufać doświadczeniu profesjonalistów. Zamów już dziś wyświetlacz Redmi Note 9A!

Strona wygenerowana w 0.881 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję