SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 7 PLUS
  • Części serwisowe do telefonów

Części serwisowe do APPLE IPHONE 7 PLUS

(ilość produktów: 50)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

W naszym sklepie GSMOK.PL dostępne są różnego rodzaju produkty i akcesoria do smartfonów, a wśród nich także szczególnie popularne części serwisowe do Apple iPhone 7 Plus. Ten model telefonu ze względu na swój bardzo duży wyświetlacz LCD, dużą pojemność pamięci operacyjnej RAM oraz szybki procesor spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony fanów giganta z Cupertino. Niestety i on czasami pada ofiarą różnych awarii, które warto usunąć w swoim punkcie serwisowym za pomocą naszych części do iPhone 7 Plus. Wszystkie produkty znajdują się na oddzielnych podstronach, są doskonale wycenione i mają sprawdzone pochodzenie, a przy tym także zostały wyprodukowane przez najlepsze firmy z całego świata, które są gwarancją wysokiej precyzji i doskonałego dopasowania. Zachęcamy do zakupu części serwisowych iPhone 7 Plus!

Informacje na temat części serwisowych do Apple iPhone 7 Plus

Podstawową zaletą wszystkich części serwisowych do iPhone 7 Plus dostępnych w naszym sklepie GSMOK.PL jest ich jakość. Jako firma z ugruntowaną pozycją na rynku stawiamy wyłącznie na najlepszych producentów z branży GSM, którzy słyną z produkcji rewelacyjnej jakości podzespołów i całych kompletów serwisowych. Oznacza to jedno - ich ponadprzeciętną trwałość. Wymiana większości elementów we współczesnych smartfonach wymaga jego czasochłonnego rozebrania i złożenia, sama wymiana uszkodzonego podzespołu zajmuje jedynie kilka chwil. Założenie przez serwisanta źle wykonanej lub niedziałającej części zdecydowanie przedłuża czas niezbędny do przeprowadzenia naprawy. Właśnie z tego względu w naszym sklepie oferujemy wyłącznie produkty godne uwagi i zakupu, które są sprawdzane na każdym etapie produkcji przez producenta i są objęte odpowiednio długą gwarancją.

Jakie części serwisowe znajdziesz w sklepie GSMOK.PL?

W kategorii części serwisowych do iPhone 7 Plus znajdują się różnego rodzaju elementy o wielu zastosowaniach, niezbędnych w każdym serwisie GSM. Warto wymienić wśród nich np. przyciski boczne, które często ulegają uszkodzeniu na skutek upuszczenia smartfona, a ich brak lub nieprawidłowe działanie jest szczególnie irytujące dla użytkownika. Równie często uszkodzeniu ulegają szufladki karty SIM, które ze względu na swoją cienką budowę można z łatwością złamać lub zgiąć, co uniemożliwia wsunięcie ich do slotu. Wielu użytkowników iPhone 7 Plus narzeka także na charczący głośnik, który generuje dużo zakłóceń i szumu. W tym przypadku pomoże wyłącznie jego wymiana na nowy, dostępny w naszym sklepie GSMOK.PL.

Oferujemy również całe układy scalone,np. kamery lub anteny Wi-Fi, a także taśmy flex, które umożliwiają przeprowadzenie prawidłowego montażu. Niezbędne w każdym punkcie okażą się także całe wyświetlacze do iPhone 7 Plus oraz elementy do jego instalacji, np. gąbki złącza oraz układy podświetlenia. Zachęcamy także do zakupu śrubek z precyzyjnie odwzorowanym gwintem, a także taśm do klejenia baterii.

Poznaj nasz sklep z bliska!

Nasz sklep GSMOK.PL jest nie bez powodu jednym z najpopularniejszych na rynku. Oferujemy błyskawiczną dostawę tego samego dnia na terenie Warszawy (przy zamówieniach złożonych maksymalnie do godz. 13:30) oraz darmową wysyłkę przy wartości zamówienia większej niż 200 złotych. Najlepszym klientom z branży GSM oferujemy duże rabaty w programie lojalnościowych, a wielu z nich udostępniamy także możliwość negocjacji ceny. Weryfikujemy produkty przed ich wysyłką, a także dajemy darmowe rabaty za staż. Zapraszamy do zakupu części serwisowych do Apple iPhone 7 Plus!

Strona wygenerowana w 1.241 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję