SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • G950 GALAXY S8

Części i akcesoria do SAMSUNG G950 GALAXY S8

(422 prod.)
Sortuj
Pokaż
Strona
z 5
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Najlepsze części do Samsung G950 Galaxy S8

Produkowane przez firmę Samsung urządzenia z serii Galaxy powszechnie znane są z nowoczesnego, stylowego designu i rozbudowanych parametrów, gwarantujących rozrywkę na najwyższym poziomie. Zaawansowana specyfikacja smartfonów z serii Galaxy sprawia, że nawet nieco starsze urządzenia, mogą skutecznie konkurować z wieloma nowszymi telefonami innych producentów. Przykładem takiego smartfonu jest Samsung G950 Galaxy S8.

Samsung G950 Galaxy S8 na rynek został wprowadzony w drugim kwartale 2017 roku. Wyposażono go między innymi w 5,8-calowy wyświetlacz Super AMOLED, ośmiordzeniowy procesor Samsung Exynos 8895, pamięć RAM 4GB i wbudowaną pamięć 64GB. Warty odnotowania jest także główny aparat 12Mpx oraz czytnik linii papilarnych, który zabezpiecza zapisane na telefonie dane przed dostaniem się w niepowołane ręce. Takie parametry sprawiają, że Samsung G950 Galaxy S8 nawet dziś jest chętnie wybierany przez osoby poszukujące smartfonu do codziennej pracy i rozrywki multimedialnej w przystępnej cenie.

Wysokiej jakości części serwisowe do Samsung G950 Galaxy S8

Samsung G950 Galaxy S8 został wyposażony w wiele atrakcyjnych podzespołów. Należy jednak pamiętać, że współczesne smartfony są bardzo delikatne i wiele ich parametrów może ulec awarii lub uszkodzeniu na skutek upadku na ziemię lub zderzenia z twardą powierzchnią. Dla części osób model ten może być zbyt atrakcyjny, by w przypadku awarii decydować się na kupno nowego, innego telefonu. W takich niezbyt przyjemnych sytuacjach zdecydowanie lepiej jest kupić nowe części do Samsung G950 Galaxy S8. Jest to rozwiązanie tańsze oraz pozwalające zachować dane zapisane na ulubionym smartfonie.

Wysokiej jakości części serwisowe do Samsung G950 Galaxy S8 można kupić w naszym sklepie internetowym GSMOK.pl. Oferujemy zarówno podzespoły wewnętrzne, takie jak antena NFC, bateria, złącze SIM, głośnik czy kamera, jak również elementy obudowy zewnętrznej – szybki głównego wyświetlacza, szybki aparatu oraz panele dotykowe. Wiele z naszych produktów polecanych jest przez profesjonalne serwisy GSM, dlatego wybierając je, nasi klienci mają pewność, że kupują najlepsze części do Samsung G950 Galaxy S8.

Akcesoria do Samsung G950 Galaxy S8

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie ma ochrona zewnętrznych elementów obudowy telefonu. Dlatego posiadacze tego modelu Galaxy mogą liczyć nie tylko na wysokiej jakości części serwisowe, ale także najlepsze, wytrzymałe akcesoria do Samsung G950 Galaxy S8. Oferujemy między innymi mocne szkło hartowane, które ochroni wyświetlacz przed skutkami zderzeń z twardymi powierzchniami.

W asortymencie hurtowni GSMOK można znaleźć również estetyczne etui ochronne, które stanowią dodatkowe zabezpieczenie dla zewnętrznych elementów obudowy i wewnętrznych podzespołów. Oferujemy te praktyczne akcesoria do Samsung G950 Galaxy S8 w wariantach czarnym, białym, granatowym oraz transparentnym. Wszystkie znajdujące się u nas części serwisowe i akcesoria objęte są umową gwarancyjną.

 

Strona wygenerowana w 1.539 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję