SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 7 PLUS
  • Wyświetlacze iPhone

Wyświetlacze do IPHONE 7 PLUS

(4 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Szukając zamiennika wyświetlacza do swojego telefonu, kierujemy się głównie jego jakością, stopniem dopasowania do budowy smartfonu, oraz atrakcyjną ceną. Ze względu na częste występowanie problemów z tym elementem iPhone’a, ważne jest dobranie wyświetlacza wykonanego z zastosowaniem sprawdzonych i nowoczesnych technologii. Właśnie takie produkty znajdą Państwo w ofercie sklepu GSMOK. Wyświetlacz iPhone 7 Plus jest fabrycznie nowy, czuły na najmniejszy dotyk, a przy tym skonstruowany w taki sposób, aby idealnie dopasowywać się do omawianego modelu telefonu. Co więcej, zapewniamy darmową dostawę dla zamówień powyżej 99 zł.

Wyświetlacz iPhone 7 Plus. Cena korzystniejsza niż u konkurencji

Pomimo relatywnie niskiego kosztu zakupu, nasze ekrany charakteryzują się jednocześnie świetną jakością wykonania. Wszystkie są wytwarzane w oparciu o nowe technologie, a przy tym z wysokim stopniem dbałości o detale. Do produkcji używany sprawdzonych i trwałych materiałów. Testy naszych ekranów mogą Państwo zobaczyć w filmikach dodanych na naszym profilu na YouTube. Doskonale obrazują jakość wykonania i trwałość produktów GSMOK. W ofercie dostępne są modele zawierające panel dotykowy wyprodukowany przez firmę TIANMA lub KINGWO. Każdy z nich zasługuje na uwagę i jest dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Panele od KINGWO będą odpowiednie dla osób, którym zależy na możliwości maksymalnie wszechstronnego korzystania z telefonu – również w przypadku dużego nasłonecznienia. Wyróżniają się wyższą jasnością, niż ma to miejsce w przypadku wielu innych produktów dostępnych na rynku. Luminacja ekranów KINGWO przekracza 400 nitów. Polaryzacja wyświetlacza została więc przystosowana do korzystania ze smartfonu także w okularach przeciwsłonecznych. W ten sposób można używać telefonu niezależnie od położenia, czyli od tego, czy znajduje się on w pionie, czy w poziomie.

Odporny na uszkodzenia, zabezpieczony folią ekran iPhone 7 Plus

Oferta sklepu GSMOK to przede wszystkim zestawy, czyli Full Sety składające się z kompletów wyświetlaczy i paneli dotykowych. Są to produkty fabrycznie nowe, z przodu zabezpieczone specjalną folią. Na każdym wyświetlaczu naklejono kod kreskowy, który pomaga w szybkiej identyfikacji w razie wystąpienia ewentualnych uchybień. Opakowania ekranów są dodatkowo zabezpieczane za pomocą plomb. Otwierając nasz produkt, mają Państwo pewność, że nabyli model fabrycznie nowy.

Zestawy zawierają również taśmę Flex, dzięki której możliwe jest bezproblemowe podpięcie wyświetlacza do płyty głównej telefonu. Wszystkie produkty są wykonane z zachowaniem wysokiej precyzji, dlatego będą idealnie dopasowane do iPhone’a 7 Plus. Szkło wykorzystane do produkcji charakteryzuje się podwyższoną trwałością. Będzie odporne na pęknięcia i zarysowania. Co więcej, znajdujący się w naszych ekranach panel dotykowy daje gwarancję czułości na najmniejszy dotyk.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Cechą szczególną oferty GSMOK jest duży wybór wyświetlaczy różnych marek zarówno do telefonów, jak i tabletów. Wyróżnia nas korzystna cena i dobra jakość wykonania. Dokładamy starań, aby kupujący otrzymali towar jak najszybciej. Dlatego zamówienia złożone do godziny 16 wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Warto zaznaczyć, że wszystkie modele wyświetlaczy GSMOK zostały objęte gwarancją.

Strona wygenerowana w 3.046 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję