SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P9 LITE

Części i akcesoria do HUAWEI P9 LITE

(ilość produktów: 49)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Szkła hartowane do Huawei P9 Lite 2017

Pierwsze, co powinna zrobić osoba kupująca nowy telefon, to wyposażenie swojego smartfonu w wysokiej jakości akcesoria ochronne. Współczesne urządzenia mobilne są w większości sprzętami bardzo delikatnymi. Na uszkodzenia mechaniczne i awarie są narażone przede wszystkim budżetowe modele, takie jak Huawei P9 Lite z 2017 roku.

Nieco odchudzona wersja flagowej „dziewiątki” od chińskiego producenta była jednym z najchętniej kupowanych telefonów w 2017 roku. Trzeba jednak pamiętać o tym, że wiele z jej komponentów jest wykonanych z gorszych jakościowo materiałów niż ma to miejsce w przypadku droższych modeli z najwyższej półki. Podstawą powinno być zatem kupno wysokiej jakości szkła hartowanego do Huawei P9 Lite 2017.

Transparentne i czarne szkła hartowane do Huawei P9 Lite 2017

W ofercie naszej hurtowni internetowej GSMOK można kupić transparentne i czarne szkła hartowane do Huawei P9 Lite 2017, które profesjonalnie ochronią przedni wyświetlacz telefonu przed zarysowaniami, pęknięciami czy zbiciem w wyniku uderzenia o twardą powierzchnię czy upadku na podłogę.

Oferowane przez nas szkła hartowane do Huawei P9 Lite cechują się wysoką twardością. Mimo grubości 0,3 mm są one praktycznie niewyczuwalne podczas codziennego użytkowania telefonu i nie pogarszają w jakikolwiek sposób czułości dotyku. Warto zwrócić również uwagę na fakt, że nasze szkła hartowane do Huawei P9 Lite nie wpływają na zmianę kolorów widocznych na ekranie, co jeszcze bardziej zwiększa komfort podczas użytkowania telefonu.

 

Strona wygenerowana w 0.96 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję