SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • M236 GALAXY M23

Części i akcesoria do SAMSUNG M236 GALAXY M23

(260 prod.)
Sortuj
Pokaż
Strona
z 3
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Smartfony Samsung Galaxy M to jedne z popularniejszych smartfonów w Polsce. Jeżeli więc prowadzisz serwis GSM, w Twojej ofercie nie może zabraknąć usług naprawy tych urządzeń mobilnych! W podzespoły niezbędne do przywrócenia telefonom Twoich klientów pełnej sprawności zaopatrzysz się w hurtowni GSMOK! W tej kategorii znajdziesz części serwisowe oryginalne do M236 Galaxy M23 – modelu, który w momencie swojej premiery cieszył się niemałym zainteresowaniem. Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów wybrane produkty z dostawą pod wskazany adres!

Części do telefonów Samsung Galaxy M23

Oferowane przez naszą hurtownię części do Samsung Galaxy M23 to najwyższej jakości podzespoły, które pomogą Ci zrealizować nawet te bardziej skomplikowane zlecenia. Znajdziesz tu takie komponenty, jak chipy, różnego rodzaju złącza i filtry, układy IC, rozdzielacze częstotliwości, czytniki czy głośniki. Zaopatrzysz się u nas także w wyświetlacze oryginalne do M236 Galaxy M23. To ekrany nowe, nieużywane, które zostały wyprodukowane w technologii TFT LCD. Posiadają rozdzielczość Full HD+ i częstotliwość odświeżania na poziomie 120Hz, dzięki czemu oferują optymalną ostrość obrazu, płynność animacji oraz dobre odwzorowanie kolorów. Na naszej stronie znajdziesz również zamienne baterie do M236 Galaxy M23 o pojemności 4400 mAh, które pomogą rozwiązać problem z niewłaściwym magazynowaniem energii czy też szybkim rozładowywaniem się akumulatora. W hurtowni GSMOK dostępne są ponadto kable antenowe, aparaty, mikrofony i taśmy flex. 

Akcesoria do telefonów Samsung Galaxy M23 

Oprócz serwisowych części do M236 Galaxy M23 oferujemy również różnego rodzaju akcesoria do Samsung Galaxy M23. Zamówisz u nas między innymi dedykowane etui w wersji Flip Case Magnet czy też szkło hartowane, kompatybilne również ze smartfonem Galaxy A23 4G i 5G. Znajdziesz tu także oryginalne kable USB C, ładowarki sieciowe, power banki czy też uchwyty samochodowe. Wyposażając swój serwis GSM w akcesoria do M23 będziesz mógł świadczyć swoim klientom kompleksowe usługi, co z pewnością zostanie przez nich docenione. Sprawdź również pozostałe kategorie na naszej stronie! Oprócz podzespołów potrzebnych do naprawy Samsung Galaxy M23 oferujemy również najwyższej jakości części i akcesoria do wielu innych modeli smartfonów pochodzących od renomowanych producentów. Podejmij współpracę z GSMOK i zyskaj rzetelnego partnera w biznesie!

Strona wygenerowana w 2.567 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję