SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 6S PLUS
  • Wyświetlacze iPhone

Wyświetlacze do IPHONE 6S PLUS

(ilość produktów: 7)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 63.75 zł
Brutto 78.41 zł
Brutto B2B62.62 zł
Netto 63.75 zł
Brutto 78.41 zł
Brutto B2B62.62 zł
Netto 91.25 zł
Brutto 112.24 zł
Brutto B2B89.68 zł
Netto 93.75 zł
Brutto 115.31 zł
Brutto B2B92.14 zł
Netto 71.25 zł
Brutto 87.64 zł
Brutto B2B70.00 zł
Netto 71.04 zł
Brutto 87.38 zł
Brutto B2B69.80 zł
Netto 103.75 zł
Brutto 127.61 zł
Brutto B2B101.87 zł

Produkt
niedostępny

W tej kategorii znajdą Państwo fabrycznie nowy wyświetlacz iPhone 6S Plus. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim dwie opcje: ekrany z panelem dotykowym TIANMA lub wyprodukowanym przez firmę KINGWO. Każdy wyświetlacz wyróżnia się korzystną ceną, wysoką jakością wykonania, oraz pełnym dopasowaniem do obudowy tego modelu telefonu. Sklep GSMOK zapewnia Państwu szeroki asortyment, korzystne warunki zakupu i możliwość skorzystania z darmowej wysyłki. Co więcej, jedną z opcjonalnych usług jest profesjonalna wymiana ekranu w naszym serwisie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty sklepu gsmok.eu!

Funkcjonalne wyświetlacze iPhone 6S Plus

Decydując się na wybór naszego produktu, stawiają Państwo na niedrogie i jednocześnie niezawodne rozwiązanie. Ekrany, które proponujemy, są specjalnie przystosowane do konkretnego modelu smartfonu. Ich wymiary i parametry zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniać maksymalny komfort użytkowania. Przedni panel zabezpieczamy folią, która dodatkowo chroni telefon przed powstawaniem zarysowań. Co więcej, wyświetlacze z naszej oferty są objęte gwarancją. W razie problemów można zgłosić się do nas – szybko zidentyfikujemy konkretny model, gdyż przy każdej obudowie umieszczamy specjalny kod kreskowy przyspieszający cały proces.

Wyświetlacz iPhone 6S Plus jest dostępny w formie zestawów (Full-Set), czyli kompletów z panelem dotykowym. W razie zniszczenia ekranu, można szybko zastąpić zbitą szybkę zupełnie nowym, dopasowanym, a przy tym niedrogim modelem zamiennym. Matryca umieszczona w naszych produktach została wykonana z wysokiej jakości materiałów, przez co zapewnia idealny obraz. Ekrany oferują również szeroki kąt widzenia. Nienagannie odwzorowują kolory, nie zostawiając żadnych przebarwień i martwych pikseli.

Model dostosowany do indywidualnych potrzeb

Wyświetlacze z GSMOK zostały zaprojektowane w taki sposób, aby gwarantować większą odporność na zarysowania i pęknięcia. Jest to zasługa trwałego szkła stosowanego do produkcji. Wszystkie zestawy wykonujemy z dbałością o detale i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Stawiamy na komponenty wyższej jakości, dlatego możemy objąć nasze ekrany okresem gwarancyjnym. Co istotne, obecny w nich panel dotykowy doskonale reaguje nawet na najmniejszy kontakt z palcem.

Strona wygenerowana w 0.826 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję