SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • G998 GALAXY S21 ULTRA
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do G998 GALAXY S21 ULTRA

(ilość produktów: 5)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Wystarczy chwila nieuwagi, by smartfon wypadł z ręki i rozbił się na chodniku lub wysunął się z kieszeni podczas siadania. Efekt jest jednak taki sam – charakterystyczna pajęczynka na ekranie, brak reakcji na dotyk lub pasy na wyświetlaczu. Rozbity telefon nie musi jednak oznaczać kupna nowego. Zamiast produkować elektrośmieci, oszczędź i kup nowy wyświetlacz Samsung S21 ultra. Jego wymiana jest znacznie mniej kosztowna niż kupno urządzenia o podobnych parametrach. Jeśli Twój telefon uległ awarii, zamów niezbędne części jeszcze dziś! Hurtownia internetowa GSMOK to rzetelny dostawca, z którym współpracę wybrało już wielu klientów indywidualnych i biznesowych.

G998 wyświetlacze z ramką do Galaxy S21 Ultra

Oferowane przez nas wyświetlacze Samsung Galaxy S21 Ultra to wysokiej klasy podzespoły, które pozyskujemy ze sprawdzonych źródeł. Dzięki temu możesz być pewien, że otrzymasz od nas niezawodny komponent, który przywróci sprawność Twojemu urządzeniu. Wybieraj spośród dostępnych wersji kolorystycznych, w których dostępne są wymienne wyświetlacze z ramką. Samsung Galaxy S21 Ultra swoją premierę miał na początku 2021 roku, ale mimo upływu lat nadal zachwyca pojemnością baterii, procesorem, aparatem oraz oczywiście jakością wyświetlanego obrazu. Jeśli Twoje urządzenie zostało upuszczone lub zalane, w wyniku czego konieczny jest nowy  wyświetlacz G998, zamów go już teraz na GSMOK.pl!

Wyświetlacze Samsung Galaxy S21 ultra

Jak wymienić oryginalny wyświetlacz do Samsunga S21 ultra? Najlepiej zlecić naprawę urządzenia specjalistom z zaufanego punktu GSM. Posiadają oni doświadczenie z drobną elektroniką oraz odpowiednie narzędzia, bez których wykonanie demontażu może być niemożliwe. Odradzamy samodzielne próby naprawy smartfonu, ponieważ może dojść do uszkodzenia pozostałych podzespołów, co znacznie zwiększy koszt naprawy. Sprawdź dostępne u nas G998 wyświetlacze z ramką, zamów niezbędny podzespół i udaj się z nim do punktu serwisowego, gdzie specjaliści dołożą wszelkich starań, aby szybko i sprawnie wymienić wadliwą część i przywrócić smartfonowi pełną sprawność. 

Strona wygenerowana w 0.991 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję