SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

AUDIO

(ilość produktów: 4 )
Sortuj
Marka / Model
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:
Netto 14.38 zł
Brutto 17.68 zł
Brutto B2B14.08 zł
Netto 3.74 zł
Brutto 4.60 zł
Brutto B2B3.68 zł

Produkt
niedostępny

Netto 6.24 zł
Brutto 7.67 zł
Brutto B2B6.14 zł

Produkt
niedostępny

Netto 7.61 zł
Brutto 9.36 zł
Brutto B2B7.49 zł

Produkt
niedostępny

Szeroki wybór kabli Jack 3.5mm

Przewody typu Jack kojarzy chyba każdy, kto choć raz miał do czynienia ze sprzętem audio. Te wynalezione jeszcze w XIX wieku kable do transferu sygnału dźwiękowego początkowo wykorzystywane były w centralach telefonicznych, natomiast dzisiaj niemal wszyscy używamy ich w domu, pracy, samochodzie czy środkach transportu publicznego.

Obecnie mamy do czynienia z szerokim wyborem kabli Jack. W profesjonalnym, rozbudowanym sprzęcie Hi-Fi oraz nagłaśniania sprzętu muzycznego wykorzystuje się kable Jack 6.35mm, natomiast w mniejszych urządzeniach audio, słuchawkach dousznych i nausznych oraz urządzeniach mobilnych stosuje się kable Jack 3.5mm. Szeroki wybór kabli Jack 3.5mm do codziennego użytkowania znajdziesz w naszym sklepie internetowym GSMOK.pl.

Kable Jack 3.5mm Baseus i inne  

Kable typu Jack 3.5mm większość z nas kojarzy przede wszystkim z dousznymi i nausznymi słuchawkami kompatybilnymi ze smartfonami, tabletami czy laptopami. Bardzo często używa się również kabli Jack 3.5mm Baseus, czyli przewodów z dwoma końcówkami Jack – są one wykorzystywane między innymi do ładowania słuchawek bezprzewodowych lub korzystania z nich w sytuacji, gdy nie mamy połączenia Bluetooth.

Kable Jack 3.5mm Baseus są jednak używane także w innych okolicznościach. Umożliwiają one między innymi połączenie telefonu, tabletu czy komputera z kinem domowym lub radioodtwarzaczem samochodowym. W hurtowni GSMOK posiadamy wysokiej jakości kable Jack 3.5mm Baseus, które są odporne na zerwania i uszkodzenia mechaniczne.

Adaptery do kabli audio Jack, czyli nie tylko przewody

Warto mieć świadomość tego, że w niektórych sytuacjach niemożliwe będzie podłączenie urządzenia mobilnego do sprzętu audio za pomocą jednego kabla. Jeśli chcesz podłączyć telefon lub tablet do wieży audio lub wzmacniacza, niezbędne może być skorzystanie z przejściówki. Na szczęście w naszej hurtowni internetowej kupisz uniwersalne adaptery do kabli audio Jack, dzięki którym będziesz mógł połączyć dowolne urządzenia elektroniczne i sprzęty audio. Adaptery do kabli audio Jack mogą być przydatne również wtedy, gdy chcesz podłączyć profesjonalne słuchawki nauszne do wzmacniacza gitarowego podczas gry.

Zależy nam na tym, by w naszej ofercie coś dla siebie mogły znaleźć wszystkie osoby, dlatego oferujemy szeroki wybór kabli Jack 3.5mm o różnej długości. Dzięki temu kupisz u nas odpowiednie akcesoria niezależnie od tego, czy potrzebujesz przewodu do słuchawek czy takiego, za pomocą którego podłączysz urządzenie mobilne do sprzętu audio. Gwarantujemy, że wszystkie proponowane przez nas produkty są w stu procentach sprawne i nadają się do wieloletniego użytkowania. Jeśli masz wątpliwości dotyczące konkretnych przewodów Jack lub adapterów do kabli audio Jack, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

 

Kolor:

Długość kabla:

Strona wygenerowana w 0.077 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję