SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

AUDIO

(3 prod.)
Sortuj
Marka / Model
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Szeroki wybór kabli Jack 3.5mm

Przewody typu Jack kojarzy chyba każdy, kto choć raz miał do czynienia ze sprzętem audio. Te wynalezione jeszcze w XIX wieku kable do transferu sygnału dźwiękowego początkowo wykorzystywane były w centralach telefonicznych, natomiast dzisiaj niemal wszyscy używamy ich w domu, pracy, samochodzie czy środkach transportu publicznego.

Obecnie mamy do czynienia z szerokim wyborem kabli Jack. W profesjonalnym, rozbudowanym sprzęcie Hi-Fi oraz nagłaśniania sprzętu muzycznego wykorzystuje się kable Jack 6.35mm, natomiast w mniejszych urządzeniach audio, słuchawkach dousznych i nausznych oraz urządzeniach mobilnych stosuje się kable Jack 3.5mm. Szeroki wybór kabli Jack 3.5mm do codziennego użytkowania znajdziesz w naszym sklepie internetowym GSMOK.pl.

Kable Jack 3.5mm Baseus i inne  

Kable typu Jack 3.5mm większość z nas kojarzy przede wszystkim z dousznymi i nausznymi słuchawkami kompatybilnymi ze smartfonami, tabletami czy laptopami. Bardzo często używa się również kabli Jack 3.5mm Baseus, czyli przewodów z dwoma końcówkami Jack – są one wykorzystywane między innymi do ładowania słuchawek bezprzewodowych lub korzystania z nich w sytuacji, gdy nie mamy połączenia Bluetooth.

Kable Jack 3.5mm Baseus są jednak używane także w innych okolicznościach. Umożliwiają one między innymi połączenie telefonu, tabletu czy komputera z kinem domowym lub radioodtwarzaczem samochodowym. W hurtowni GSMOK posiadamy wysokiej jakości kable Jack 3.5mm Baseus, które są odporne na zerwania i uszkodzenia mechaniczne.

Adaptery do kabli audio Jack, czyli nie tylko przewody

Warto mieć świadomość tego, że w niektórych sytuacjach niemożliwe będzie podłączenie urządzenia mobilnego do sprzętu audio za pomocą jednego kabla. Jeśli chcesz podłączyć telefon lub tablet do wieży audio lub wzmacniacza, niezbędne może być skorzystanie z przejściówki. Na szczęście w naszej hurtowni internetowej kupisz uniwersalne adaptery do kabli audio Jack, dzięki którym będziesz mógł połączyć dowolne urządzenia elektroniczne i sprzęty audio. Adaptery do kabli audio Jack mogą być przydatne również wtedy, gdy chcesz podłączyć profesjonalne słuchawki nauszne do wzmacniacza gitarowego podczas gry.

Zależy nam na tym, by w naszej ofercie coś dla siebie mogły znaleźć wszystkie osoby, dlatego oferujemy szeroki wybór kabli Jack 3.5mm o różnej długości. Dzięki temu kupisz u nas odpowiednie akcesoria niezależnie od tego, czy potrzebujesz przewodu do słuchawek czy takiego, za pomocą którego podłączysz urządzenie mobilne do sprzętu audio. Gwarantujemy, że wszystkie proponowane przez nas produkty są w stu procentach sprawne i nadają się do wieloletniego użytkowania. Jeśli masz wątpliwości dotyczące konkretnych przewodów Jack lub adapterów do kabli audio Jack, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

 

Strona wygenerowana w 0.083 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję