SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Taśmy Klejące

(ilość produktów: 106 )
Sortuj
Marka / Model
Pokaż
Strona
z 2
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Taśmy klejące do ekranów LCD i inne

W smartfonach i innych urządzeniach mobilnych stosuje się różnego rodzaju elementy i produkty, które choć na pierwszy rzut oka wydają się niezbyt istotne, jednak mają kluczowe znaczenie dla sprawnego działania całego urządzenia. Jednymi z takich elementów są taśmy klejące OCA, które stosuje się między innymi do ekranów LCD oraz klapek baterii. Wysokiej jakości taśmy do telefonów Samsung i Huawei oraz iPhone znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego GSMOK.pl.

Klej OCA – iPhone, Samsung i Huawei. Co to takiego?

Taśmy do telefonów Samsung i Huawei oraz iPhone OCA (Optically Clear Adhesives) to specjalne rodzaje taśmy, które używa się do fabrycznego łączenia wyświetlaczy LCD z szybką. Technologię tę wykorzystuje się zarówno w smartfonach i tabletach, jak również innych urządzeniach wyświetlających obraz. Łączenie digitizera – czyli szybki – z wyświetlaczem jest możliwe po podgrzaniu pod ciśnieniem obu części. Następuje wówczas usunięcie pęcherzyków powietrza i roztopienie, a następnie utwardzenie kleju OCA. iPhone, Samsung czy Huawei – praktycznie wszystkie urządzenia mobilne największych producentów korzystają z tej technologii, dlatego możliwość kupna taśm klejących do ekranów LCD jest bardzo znacząca w przypadku awarii sprzętów mobilnych.

Taśmy do telefonów Samsung i Huawei oraz Apple

Podczas uszkodzenia ekranu telefonu lub tabletu bardzo często konieczna jest wymiana szybki lub wyświetlacza. W takich sytuacjach niezbędne może być nie tylko kupno tych części zamiennych, ale również kleju OCA iPhone, Samsung lub Huawei. Na szczęście w ofercie naszego sklepu internetowego GSMOK można znaleźć szeroki wybór taśm klejących do ekranów LCD.

Trzeba pamiętać, że taśmy klejące do ekranów LCD muszą być odpowiednio dobrane do posiadanego modelu telefonu. Na szczęście w naszej hurtowni internetowej można znaleźć te akcesoria zarówno do telefonów starszych, jak i nowszych. Oferujemy między innymi kleje OCA iPhone 5S i SE, 6 Plus czy 8 i 8 Plus. Mamy także wysokiej jakości taśmy do telefonów Samsung i Huawei, między innymi do modeli z flagowych serii Galaxy S i Huawei P.

Taśmy klejące do baterii i klapki baterii w sklepie internetowym GSMOK

Od początku działalności zależy nam na tym, by w naszej ofercie można było znaleźć wszystkie niezbędne części zamienne i akcesoria. Dlatego naszym klientom możemy zaoferować nie tylko kleje OCA do ekranów LCD, ale także taśmy klejące do baterii i klapki baterii. Zapewniamy, że wszystkie znajdujące się w naszym asortymencie artykuły są w stu procentach sprawne, czego najlepszym potwierdzeniem są pozytywne opinie właścicieli i pracowników profesjonalnych serwisów GSM. Dodatkowo, w trosce o naszych klientów wszystkie produkty obejmujemy umową gwarancyjną.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiednich klejów OCA i taśm klejących do baterii i klapek baterii, skontaktuj się z naszymi doradcami.

 

Stan:

Strona wygenerowana w 0.11 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję