SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 6
  • Wyświetlacze iPhone

Wyświetlacze do IPHONE 6

(4 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Oferujemy wysokiej jakości produkty, które pozwolą kompleksowo zadbać o Twój telefon. Nawet jeżeli zdarzy Ci się upuścić smartfon na twardy chodnik, to jesteś w stanie uratować swój telefon. Wystarczy tylko wymiana wyświetlacza w specjalnym serwisie. Niezbędne w tym celu będą profesjonalne wyświetlacze, które znajdziesz w naszym sklepie. 

Wyświetlacze iPhone 6

W sklepie GSMOK.PL znajdziesz między innymi wyświetlacze do iPhone 6, charakteryzujące się bardzo wysoką jakością wykonania przy stosunkowo niskiej cenie zakupu. iPhone 6 to pierwszy smartfon amerykańskiego giganta z Cupertino, który zerwał z designem zapoczątkowanym przez iPhone’a 4 i spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony konsumentów. Wszystkie wyświetlacze iPhone 6 dostępne w naszym sklepie są precyzyjnie wykonane i zapewniają wiele lat użytkowania, a także zostały przez nas podzielone na wygodne w nawigacji kategorie. Zamów już dziś, a w razie pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, chętnie rozwiejemy podczas rozmowy wszelkie wątpliwości na temat całego naszego asortymentu.

W wyświetlaczu w iPhone 6 liczy się jego jakość

iPhone 6 został pokazany publiczności na początku września 2014 roku, skradając ich serce dużym wyświetlaczem i zaokrąglonymi krawędziami bocznymi. Na froncie smartfona znajdziemy duży przyciski Home z funkcją czytnika linii papilarnych, a także duży i pojemny ekran o przekątnej 4,7 cala. iPhone 6 miał wyświetlacz, który uzyskał bardzo dobrą opinię wśród recenzentów między innymi za wysoką rozdzielczość Retina HD 1334 x 750 pikseli, która przekłada się na wysokie zagęszczenie pikseli na cal w liczbie 326. Wyświetlacz iPhone 6 ma wysoką jasność, która umożliwia bezproblemową obsługę smartfona także w warunkach dużego oświetlenia, a także rewelacyjne odwzorowanie barw.

Wszystkie wyświetlacze do iPhone 6 dostępne w naszym sklepie to wysokiej jakości zamienniki, które są całkowicie nowe i pochodzą od znanych producentów podzespołów do telefonów wszelkich marek.

Nie bez znaczenia jest dostawca wyświetlaczy do iPhone 6

W naszym sklepie GSMOK.PL znajdują się przeróżne produkty o sprawdzonym i pewnym pochodzeniu, a wśród nich także wyświetlacze iPhone 6. Wszystkie zostały dokładnie sprawdzone przed wysyłką. W przypadku modeli odnowionych lub na etapie ich produkcji w przypadku zamienników i cieszą się ogromnym zainteresowaniem, głównie ze względu na ich cenę. Niski koszt zakupu wyświetlacza do iPhone 6 sprawia, że w zasadzie każdy może sobie na nie pozwolić. Większość klientów wymienia ekran w swoim telefonie po jego całkowitym uszkodzeniu, np. wskutek upadku lub przygniecenia frontu telefonu ciężkim narzędziem. W przypadku iPhone 6 wyświetlacze mają na tyle niską cenę, że doskonale się sprawdzą także w sytuacji, gdy Twój ekran pokrywają rysy lub uszczerbki i zmatowienia bądź funkcja dotykowa zdaje się nie pracować prawidłowo.

iPhone 6 – wyświetlacz dla wymagających tylko w sklepie GSMOK.PL

Zapraszamy do zakupu wyświetlacza iPhone 6 już dziś. Z naszej strony gwarantujemy błyskawiczną wysyłkę, zawsze zgodną z czasem oczekiwania znajdującym się na stronie, a także bezpieczne pakowanie delikatnych przedmiotów. Kurier odwiedza naszą firmę dwukrotnie w ciągu dnia. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji telefonicznie lub mailowo, dlatego zadzwoń lub napisz już dziś. Złóż także zamówienie w naszym bezpiecznym systemie transakcyjnym.

Strona wygenerowana w 1.563 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję