SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 6
  • Wyświetlacze iPhone

Wyświetlacze do IPHONE 6

(ilość produktów: 7)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 53.75 zł
Brutto 66.11 zł
Brutto B2B52.78 zł
Netto 67.50 zł
Brutto 83.03 zł
Brutto B2B66.31 zł
Netto 55.00 zł
Brutto 67.65 zł
Brutto B2B54.01 zł
Netto 54.89 zł
Brutto 67.51 zł
Brutto B2B53.91 zł
Netto 53.75 zł
Brutto 66.11 zł
Brutto B2B52.78 zł
Planowana
dostawa
Netto 67.50 zł
Brutto 83.03 zł
Brutto B2B66.31 zł
Planowana
dostawa
Netto 73.75 zł
Brutto 90.71 zł
Brutto B2B72.46 zł
Planowana
dostawa

Oferujemy wysokiej jakości produkty, które pozwolą kompleksowo zadbać o Twój telefon. Nawet jeżeli zdarzy Ci się upuścić smartfon na twardy chodnik, to jesteś w stanie uratować swój telefon. Wystarczy tylko wymiana wyświetlacza w specjalnym serwisie. Niezbędne w tym celu będą profesjonalne wyświetlacze, które znajdziesz w naszym sklepie. 

Wyświetlacze iPhone 6

W sklepie GSMOK.PL znajdziesz między innymi wyświetlacze do iPhone 6, charakteryzujące się bardzo wysoką jakością wykonania przy stosunkowo niskiej cenie zakupu. iPhone 6 to pierwszy smartfon amerykańskiego giganta z Cupertino, który zerwał z designem zapoczątkowanym przez iPhone’a 4 i spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony konsumentów. Wszystkie wyświetlacze iPhone 6 dostępne w naszym sklepie są precyzyjnie wykonane i zapewniają wiele lat użytkowania, a także zostały przez nas podzielone na wygodne w nawigacji kategorie. Zamów już dziś, a w razie pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, chętnie rozwiejemy podczas rozmowy wszelkie wątpliwości na temat całego naszego asortymentu.

W wyświetlaczu w iPhone 6 liczy się jego jakość

iPhone 6 został pokazany publiczności na początku września 2014 roku, skradając ich serce dużym wyświetlaczem i zaokrąglonymi krawędziami bocznymi. Na froncie smartfona znajdziemy duży przyciski Home z funkcją czytnika linii papilarnych, a także duży i pojemny ekran o przekątnej 4,7 cala. iPhone 6 miał wyświetlacz, który uzyskał bardzo dobrą opinię wśród recenzentów między innymi za wysoką rozdzielczość Retina HD 1334 x 750 pikseli, która przekłada się na wysokie zagęszczenie pikseli na cal w liczbie 326. Wyświetlacz iPhone 6 ma wysoką jasność, która umożliwia bezproblemową obsługę smartfona także w warunkach dużego oświetlenia, a także rewelacyjne odwzorowanie barw.

Wszystkie wyświetlacze do iPhone 6 dostępne w naszym sklepie to wysokiej jakości zamienniki, które są całkowicie nowe i pochodzą od znanych producentów podzespołów do telefonów wszelkich marek.

Nie bez znaczenia jest dostawca wyświetlaczy do iPhone 6

W naszym sklepie GSMOK.PL znajdują się przeróżne produkty o sprawdzonym i pewnym pochodzeniu, a wśród nich także wyświetlacze iPhone 6. Wszystkie zostały dokładnie sprawdzone przed wysyłką. W przypadku modeli odnowionych lub na etapie ich produkcji w przypadku zamienników i cieszą się ogromnym zainteresowaniem, głównie ze względu na ich cenę. Niski koszt zakupu wyświetlacza do iPhone 6 sprawia, że w zasadzie każdy może sobie na nie pozwolić. Większość klientów wymienia ekran w swoim telefonie po jego całkowitym uszkodzeniu, np. wskutek upadku lub przygniecenia frontu telefonu ciężkim narzędziem. W przypadku iPhone 6 wyświetlacze mają na tyle niską cenę, że doskonale się sprawdzą także w sytuacji, gdy Twój ekran pokrywają rysy lub uszczerbki i zmatowienia bądź funkcja dotykowa zdaje się nie pracować prawidłowo.

iPhone 6 – wyświetlacz dla wymagających tylko w sklepie GSMOK.PL

Zapraszamy do zakupu wyświetlacza iPhone 6 już dziś. Z naszej strony gwarantujemy błyskawiczną wysyłkę, zawsze zgodną z czasem oczekiwania znajdującym się na stronie, a także bezpieczne pakowanie delikatnych przedmiotów. Kurier odwiedza naszą firmę dwukrotnie w ciągu dnia. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji telefonicznie lub mailowo, dlatego zadzwoń lub napisz już dziś. Złóż także zamówienie w naszym bezpiecznym systemie transakcyjnym.

Strona wygenerowana w 1.114 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję