SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Indukcyjne

(ilość produktów: 3 )
Sortuj
Marka / Model
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Aktywne filtry:

Ładowarki indukcyjne do samochodu i domu

Ładowarki to podstawowe akcesoria do smartfonów – umożliwiają one szybkie naładowanie baterii telefonu do pełna, a ponadto wiele modeli można też wykorzystywać do ładowania innych urządzeń mobilnych. W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się jednak wysokiej jakości ładowarki indukcyjne do samochodu i domu, dzięki którym ładowanie smartfonu staje się jeszcze bardziej komfortowe – choć trzeba pamiętać, że z reguły mają one nieco mniejszą moc niż akcesoria sieciowe.

Ładowarka indukcyjna do telefonu do domu lub samochodu to nowoczesny rodzaj ładowarki bezprzewodowej, której działanie opiera się na zjawisku indukcji magnetycznej. Niewielka ładowarka, która może mieć formę stojaka lub podstawki, wyposażona jest w cewkę elektromagnetyczną, w której wytwarzane jest pole elektromagnetyczne. Ono natomiast wytwarza prąd w cewce znajdującej się w smartfonie, który przedostaje się do baterii. Urządzenie można zatem w bardzo prosty sposób naładować bez korzystania z kabli i podpinania telefonu do gniazda elektrycznego.

Jakie zalety mają wysokiej jakości indukcyjne ładowarki samochodowe i domowe? Wiele osób po wypróbowaniu tych akcesoriów nie wyobraża sobie powrotu do tradycyjnych ładowarek sieciowych. Przede wszystkim samo „podłączenie” telefonu do ładowania jest banalnie proste i szybkie. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że przy tradycyjnym ładowaniu utrudnione jest korzystanie ze smartfonu, a port USB i przewód narażone są na uszkodzenia przy naciąganiu kabla lub szarpnięciu. Z oczywistych względów takie zagrożenia nie istnieją w przypadku ładowarek indukcyjnych do samochodu i domu.

Indukcyjne ładowarki do telefonu do domu w sklepie GSMOK

W naszym sklepie internetowym GSMOK.pl można znaleźć wysokiej jakości indukcyjne ładowarki do telefonu do domu, które będą znakomitą alternatywą dla tradycyjnych modeli sieciowych. Pamiętaj jednak, że nie każdy telefon ma opcję ładowania indukcyjnego, więc przed zakupem produktu upewnij się, że Twój smartfon można ładować w sposób bezprzewodowy.

Zaletą indukcyjnych ładowarek do telefonu do domu jest także to, że dostępne są one w różnych kształtach i kolorach. Z łatwością znajdziesz model, który doskonale będzie wyglądał w nowoczesnym, minimalistycznym wnętrzu oraz ładowarkę w kolorze naturalnego drewna, która znakomicie będzie pasowała do przestrzennych, jasnych pomieszczeń.

Wysokiej jakości indukcyjne ładowarki samochodowe

Zaletą nowoczesnych ładowarek bezprzewodowych jest fakt, że łączą one w sobie różne funkcje. Przykładem mogą być wysokiej jakości indukcyjne ładowarki samochodowe, które można zamontować na przedniej szybkie – sprawdzają się one zarówno jako ładowarki, jak również jako uchwyty do telefonu.

 

Strona wygenerowana w 0.083 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję