SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • MOTOROLA
  • MOTO G7 POWER
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do MOTO G7 POWER

(ilość produktów: 2)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Na ekranie pojawiły się pionowe pasy, czarne plamy, martwe piksele, a może wyświetlacz nie reaguje na komendy dotykowe? To znak, że konieczna może okazać się wymiana uszkodzonego komponentu na nowy. Motorola G7 Power to model, który cieszy się dużą popularnością, ponieważ jest poręczny, i posiada bardzo wytrzymałą baterię. Wielu użytkowników nie chce zatem rezygnować ze sprawdzonego urządzenia. Rozwiązaniem jest wówczas nowy wyświetlacz do Moto G7 Power, który w korzystnej cenie kupisz w naszej hurtowni internetowej GSMOK. Zyskuj uznanie klientów i wybieraj sprawdzone, wysokogatunkowe podzespoły, które przywrócą smartfonom ich sprawność.

Wyświetlacze do Motoroli G7 Power

Ekran Moto G7 Power to wysokogatunkowy podzespół, który stanowi oryginalną część zamienną. Wszystkie oferowane przez nas wyświetlacze do Motoroli G7 Power są testowane przed wysyłką. Chcemy mieć bowiem pewność, że wysyłany komponent jest w pełni sprawny i że bez przeszkód będzie można wykonać z jego pomocą skuteczną naprawę. Dodatkowo każdy produkt jest dokładnie zabezpieczony przed wysyłką, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia delikatnego podzespołu podczas transportu. Dokładamy wszelkich starań, aby Moto G7 Power wyświetlacz dotarł do Ciebie w pełni sprawny i w nienaruszonym stanie.

Wyświetlacz do Moto G7 Power

W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co niezbędne do napraw urządzeń mobilnych producentów takich jak Apple, Huawei, LG, Motorola, Samsung, Sony, Xiaomi. Zaloguj się, dołącz do programu lojalnościowego i sprawdź, jak wiele benefitów czeka na partnerów biznesowych. Zamów Moto G7 Power oryginalny wyświetlacz do godziny 16, a przesyłkę nadamy jeszcze tego samego dnia. Masz pytania dotyczące produktów, a może chcesz doprecyzować warunki współpracy? Skontaktuj się z nami, a ustalimy wszelkie szczegóły i rozwiejemy Twoje wątpliwości. 

Strona wygenerowana w 0.925 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję